reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

I ja się pochwale. Wczoraj pierwsza wizyta u mojej gin. 8tc+3 z wieku usg 4dni mniej, fasolka jest jedną, uff, bo mąż z bliźniaków. Serduszko widać ale nie słuchaliśmy. Wizyta długa bo do omówienia badania prenatalne i moja cholestaza, wiec duże ryzyko że w 20tc się zacznie jazda z ostrym przebiegiem. Narazie nie myślę. Mam założona kartę ciąży i odpukać jakoś specjalnie mnie nic nie meczy, lekko rano głód ale to normalne. Juz w myślach planuje jak przemeblować pokój aby wstawić łóżeczko... będzie ciasno ale trzeba sobie radzić.
Rozumiem zachcianki na kebaba XD bo ja mam na wrapa becon deluxe 🤣
Hej mama z cholestaza ! Witaj w klubie !
 
reklama
reklama
A ja mam pytanie, dziewczyny, czy któraś z Was, też może miała coś takiego, że boli codziennie głowa, co wieczór od jakichś 5 dni mam bóle głowy, taki jakby migrenowy z jednej strony głowy 🙁, nigdy takiego czegoś nie miałam i zastanawiam się, czy to może być normalne w ciąży
 
Do góry