reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Co do euthyroxu a biore kiedy sie uda. Bo maly wstaje w nocy na cyca. A mnie juz mega mdlo z rana. Wiec jak czuje ze bede zwaracac, nie biore go. A jak czuje w miare ok to wezme nawet o 4 rano, bo moge po 6 rzygac. Wiec ja tak stram sie wstrzelic niestety tak, żeby go nie zwrócić.
 
Dziewczyny czytam o tych waszych mdlosciach przy braniu tabletek i Wam okropnie współczuje 😞
Wstaje rano biorę tabletke ode pod prysznic, przygotowuje nam jedzenie do pracy, jadę do pracy i jem śniadanie 2h od momentu jak wstałam i wzięłam euthyrox, nie mam żadnych mdłości - jak dobrze 😍 bo widzę że jestem w ogromnej mniejszości…
Mam tylko wrażenie ze po tym dupahastonie mnie lekko mdli jak coś zjem ale to chwila i przechodzi😘
Miłego dnia kochane ☺️
 
Odcina mi dziś energię. Praca dosłownie na pół gwizdka. A że obsługa klienta, to nie wiem co będzie jak wpadnie bardziej wymagający...chyba go odeśle do konkurencji. Jedyne o czym marzę to łóżko..
 
reklama
Do góry