reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

A ja mam pytanie, dziewczyny, czy któraś z Was, też może miała coś takiego, że boli codziennie głowa, co wieczór od jakichś 5 dni mam bóle głowy, taki jakby migrenowy z jednej strony głowy 🙁, nigdy takiego czegoś nie miałam i zastanawiam się, czy to może być normalne w ciąży
ja mam bóle po kilka dni, ale ja jestem migrenowcem. Teraz minął drugi dzień bólu i jeszcze trwa.
 
reklama
Ja miałam pod koniec pierwszej ciąży... Brrrr... Strach mnie ogarnia szczególnie na tą swędzącą skórę brzucha... Na szczęście w drugiej ciąży się nie powtórzyło, więc nadzieja jest...
u mnie byla w każdej, a w ostatniej ledwo dziecko przeżyło. moje alaty i aspaty byly po tysiącu, zołtaczka, swędzenie to początek, potem ból za żebrem nie do wytrzymania przez zatkany kanalik żółciowy, wymioty, oiom , dieta wodna, leki i strach bo dziecko nie rośnie a pojawia się po 30tc wielowodzie. Jedna wielka masakra. Córka jest wczesniakiem 2.5kg , na szczęście zdrowa.
Ale myślę optymistycznie, będzie dobrze
 
u mnie byla w każdej, a w ostatniej ledwo dziecko przeżyło. moje alaty i aspaty byly po tysiącu, zołtaczka, swędzenie to początek, potem ból za żebrem nie do wytrzymania przez zatkany kanalik żółciowy, wymioty, oiom , dieta wodna, leki i strach bo dziecko nie rośnie a pojawia się po 30tc wielowodzie. Jedna wielka masakra. Córka jest wczesniakiem 2.5kg , na szczęście zdrowa.
Ale myślę optymistycznie, będzie dobrze
Ojej brzmi bardzo poważnie. Jak się zaczęło ujawniac? Tzn choroba ?
 
A ja mam pytanie, dziewczyny, czy któraś z Was, też może miała coś takiego, że boli codziennie głowa, co wieczór od jakichś 5 dni mam bóle głowy, taki jakby migrenowy z jednej strony głowy 🙁, nigdy takiego czegoś nie miałam i zastanawiam się, czy to może być normalne w ciąży
Ja już się przekonuje ,że w ciąży może być wszystko normalne 😁 zawroty głowy,bóle głowy,zmęczenie. Ja idę na zakupy i siadam na ławce bo mam zadyszkę ...co się pojawi,panikuje myślę czytam ...
 
ja mam bóle po kilka dni, ale ja jestem migrenowcem. Teraz minął drugi dzień bólu i jeszcze trwa.
ja też niestety co raz częściej. Już dwa razy miałam takie bóle migrenowe po 2-3 dni, na które nic nie pomagało, a wczoraj ewidentnie od zmiany ciśnienia bo to kompletnie inny ból głowy.
 
W ogóle zauważyłyście, że jest coraz ciszej tutaj? Jest już to prywatne forum, czy po prostu każda jest już zbyt zmęczona żeby pisać? 😂🤔
 
reklama
W ogóle zauważyłyście, że jest coraz ciszej tutaj? Jest już to prywatne forum, czy po prostu każda jest już zbyt zmęczona żeby pisać? 😂🤔
Wydaje mi się, że to przez weekend i upał. Ja gdy jestem z rodziną staram się odłożyć telefon na bok, żeby skupić się na chwili obecnej. Jest strasznie gorąco dziś, i bardzo to męczy. Wiele dziewczyn pisało, że wyjeżdża na długi weekend i odezwą się we wtorek.
 
Do góry