reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Macie już imiona? Pytam, bo ja już mam wybrane od kilku lat 😁
he he my mamy listę propozycji, natomiast jesli chodzi o imie dla dziewczynki to można powiedzieć, że mamy wybrane 😁 ja już wybrałam 😅 ale mij się ku temu imieniu przychyla wiec mysle ze mam jego błogosławieństwo 🤣
 
reklama
Heej.
Ja jutro wizyta,odziwo jakoś spokojnie podchodzę do tego,na serduszko się nie nastawiam,ale cichą nadzieję mam 🙂

Co do spania to mnie prosić nie trzeba,śpię z córką do 10( na szczęście ona lubi pospać) a zasypiała bym już o 20,ale ona znowu tak szybko spać nie chodzi 😁 coś za coś 😁
 
Dziewczyny mam dwa pytania😁 czy jak w piątek mam rejestrację do endokrynologa to zleci mi chyba szybko TSH i nie muszę lecieć robić za kasę ( biorę eutyrox 75 teraz) . Co myślicie? A drugie pytanie to.mielismy iść ślub załatwiać, ale ciąża, w sumie nie wiem jak się rozwinie. Bralybyscie ślub w ciąży czy lepiej czekać aż się bobo.urodzi? Ślub bez wesela jak coś.
Zależy też właśnie jak będziesz się czuła na siłach, tego nikt nie ogadnie,ale ogólnie nie przekładała bym 🙂
 
Ja do wyboru imienia jak i całej reszty podchodzę tak spokojnie ,coś wglowie się myśli ale boje się zawieść....i nie myślę 🙂 ale prędzej miała bym dla dziewczynki niż dla chłopca .
 
Ja wizytuje 19 lipca i się strasznie boję, że nic nie będzie widać. Nie mam pojęcia w którym jestem tygodniu. Om 31 maja, ale owulacja mogłabyc nawet 22-23 czerwca😩
 
Ja wizytuje 19 lipca i się strasznie boję, że nic nie będzie widać. Nie mam pojęcia w którym jestem tygodniu. Om 31 maja, ale owulacja mogłabyc nawet 22-23 czerwca😩
No właśnie ja miesiączka 3 czerwca owu miałam koło 18 czerwca a wizyte mam 15 lipca potem mój lekarz się urlopuje i tez się zastanawiam czy będzie już coś widać. Licząc od miesiączki będzie to 7 tydzień (6+0)
 
reklama
Ah ja też się zastanawiam kiedy pójść. W poprzedniej byłam późno i było już słychać serduszko. Teraz trochę się boję i chyba wolałabym wcześniej żeby mi badania wypisali. Ale z drugiej boję się, że jak przyjdę za wcześnie to mi nawet karty ciąży nie założą.
 
Do góry