reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Hej Dziewczyny, miło Was poznać :) melduję się z terminem wg OM na 28.02, ale jestem na 99,9% pewna, że Maluszek będzie marcowy, także pozwólcie, że zostanę z Wami ;) (owulacja była trochę później, od lat też mam zdiagnozowane PCOS leczone głównie dietą z niskim IG). Wizytę u gin mam dopiero na 11.07, także za tydzień dowiem się co i jak 🙃

Jestem żoną, mamą 3 dzieci (♂️7l., ♀️5l. i ♀️1 rok) i dietetykiem klinicznym (prowadzę swój gabinet).

Dobrego dnia!
 
reklama
No właśnie ja miesiączka 3 czerwca owu miałam koło 18 czerwca a wizyte mam 15 lipca potem mój lekarz się urlopuje i tez się zastanawiam czy będzie już coś widać. Licząc od miesiączki będzie to 7 tydzień (6+0)
Trzy lata temu, miałam om też 3 czerwca, do zapłodnienia doszło ok 16-18😁 byłam u lekarza 15 lipca i baba była.megga nie miła i nie powiedziała, nawet jaki tydzień ale widziałam już zarodek, jeszcze serduszka nie było. Serduszko było dwa dni później jak trafiłam na IP 🙂
 
Hej Dziewczyny, miło Was poznać :) melduję się z terminem wg OM na 28.02, ale jestem na 99,9% pewna, że Maluszek będzie marcowy, także pozwólcie, że zostanę z Wami ;) (owulacja była trochę później, od lat też mam zdiagnozowane PCOS leczone głównie dietą z niskim IG). Wizytę u gin mam dopiero na 11.07, także za tydzień dowiem się co i jak 🙃

Jestem żoną, mamą 3 dzieci (♂️7l., ♀️5l. i ♀️1 rok) i dietetykiem klinicznym (prowadzę swój gabinet).

Dobrego dnia!
Witamy na marcowym pokładzie! 😊
 
Mdli mnie🤢 oby nie było potrzeby stosowania luteiny, bo rzyganko nie będzie miało końca 🤦 i idę dzisiaj na betę. Czekam aż deszcz przestanie troszkę padać i młody zaśnie.
 
Trzy lata temu, miałam om też 3 czerwca, do zapłodnienia doszło ok 16-18😁 byłam u lekarza 15 lipca i baba była.megga nie miła i nie powiedziała, nawet jaki tydzień ale widziałam już zarodek, jeszcze serduszka nie było. Serduszko było dwa dni później jak trafiłam na IP 🙂
Właśnie się tego obawiam a potem mój lekarz będzie aż w sierpniu :/ No trudno może się uda jak nie to będzie stres do następnej wizyty :D
 
Hej Dziewczyny, miło Was poznać :) melduję się z terminem wg OM na 28.02, ale jestem na 99,9% pewna, że Maluszek będzie marcowy, także pozwólcie, że zostanę z Wami ;) (owulacja była trochę później, od lat też mam zdiagnozowane PCOS leczone głównie dietą z niskim IG). Wizytę u gin mam dopiero na 11.07, także za tydzień dowiem się co i jak 🙃

Jestem żoną, mamą 3 dzieci (♂️7l., ♀️5l. i ♀️1 rok) i dietetykiem klinicznym (prowadzę swój gabinet).

Dobrego dnia!
cześć, u nas tez będzie 4 :)
 
reklama
Do góry