reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny mam dwa pytania😁 czy jak w piątek mam rejestrację do endokrynologa to zleci mi chyba szybko TSH i nie muszę lecieć robić za kasę ( biorę eutyrox 75 teraz) . Co myślicie? A drugie pytanie to.mielismy iść ślub załatwiać, ale ciąża, w sumie nie wiem jak się rozwinie. Bralybyscie ślub w ciąży czy lepiej czekać aż się bobo.urodzi? Ślub bez wesela jak coś.
to zależy jak się z tym czujesz,kiedy tez te ślub miałby być 😊 bo jak na końcówce to pewnie bym odradzała, ale jak w miarę niebawem to czemu nie 😁 no i jak bez wesela to myślę że to dodatkowy argument za TAK. Będziesz miała mega pamiątkę i będziesz się tęgi dnia czuła podwójnie wyjątkowo 😁
 
reklama
Pewnie myślisz o tym, jak ten czas szybko leci :) jeszcze chwilę temu sama przeżywałaś to, co my ❤️
Oj bardzo czas szybko leci...mówili ze ciąża to się tak dłuży a to minęło jak za pstryknięciem palca :p duży stres bo miałam ciąże powikłana nadciśnieniem i niedoczynnością tarczycy ale na szczęście mój prawie 4 miesięczny Czaruś jest okazem zdrowia ❤️
Hah, pamiętam jak rodziłam córkę w marcu 2020 i z żalem z tęsknoty patrzyłam na wątek marcowe mamy 2021 (ale zawitałam na majówkach 2021😁), dużo zdrówka dla Ciebie i dzieciątka 🥰
pięknie dziękuje i również wszystkiego dobrego 🌹
 
Witam się z nowymi dziewczynami i trzymam kciuki oczywiście :) ja już zrezygnowałam z badań i sprawdzania bo mi odbija. Zrobiłam ostatni test na pamiątkę i niecierpliwie czekam na marzec 2023 ;) czuję się ciążowo, czasem jakieś mdłości malutkie łapią i śpię jakieś 13 h na dobę 😁 czuję że będzie dobrze 🙏♥️
 
Hej, hej. Zniknęłas nam z wątku kp 😉 ja mam termin z om 7.03, ale obliczony przeze mnie też 15. Jak się czujesz?
No właśnie jakoś mi umknął ten wątek. Czuje się zmęczona jak pewnie my wszystkie tutaj ☺️ mam też wrażenie, że mój syn wyczuwa zmianę sytuacji, bo zrobił się mega aktywny, potrzebuje dużo uwagi, co też mnie wykańcza 😮‍💨 strasznie boję się tej ciąży właśnie z uwagi na syna, w pierwszej mogłam leżeć i odpoczywać a i tak byłam wiecznie umęczona, teraz nie wiem jak to wytrzymam, zwłaszcza że po pierwszej ciąży nie jestem w swojej życiowej formie 😅
 
reklama
Oj bardzo czas szybko leci...mówili ze ciąża to się tak dłuży a to minęło jak za pstryknięciem palca :p duży stres bo miałam ciąże powikłana nadciśnieniem i niedoczynnością tarczycy ale na szczęście mój prawie 4 miesięczny Czaruś jest okazem zdrowia ❤️
pięknie dziękuje i również wszystkiego dobrego 🌹
to całuski od wszystkich marcowych Kropeczków dla Czarusia!! ❤️❤️❤️
 
Do góry