reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Dziewczyny a badała któraś z Was progesteron przy okazji beta hcg? Bo ja mam wyników soboty dopiero dziś i jakoś bez szału bo ok 12 ale niby w normach pisze ze od 2 jest dla pierwszego trymestru. W poprzedniej ciąży był na podobnym poziomie to wjechała luteina więc dziś też wzięłam bo nie będę czekać do wizyty. Na szczęście mam zapas luteiny i zastrzyków z heparyny. 😃
ja badałam w sobotę ale nadal nie mam wyniku 🙄 chociaż ja i tak jestem na luteinie i dupku ale wolałam się upewnić sama dla siebie że wszystko jest ok
 
reklama
Badałam i mnie ginekolog zapytał po co…
Powiedział ze nie ma norm dla ciąży, na podstawie wyniku może stwierdzić ze jest ciąża i ze nie jest to ciąża pozamaciczna, progesteron zmienia się z minuty na minutę i nie ma sensu go badac jeśli nie ma wskazań, ja zbadałam przy obu butach pierwszy wynik 31 drugi 26 i go zapytałam o to a on mi właśnie odpowiedział to co wyżej :)
Ufam, że się zna lepiej ode mnie ☺️
To doktor nauk medycznych, leczę się w klinice 😁
o rany, to ja bez kitu jestem mega niecierpliwa 😅🤦🏼‍♀️ i najlepiej na juz zbadałaby WSZYSTKO 😜🤣 Tyle na ciaze czekalam, że chyba teraz w jakas paranoje wpadam i nie moge uwierzyc ze w niej jestem 🙄 najchętniej do lekarza co 2 dni bym chodziła 🤦🏼‍♀️ taka niby stara baba a zachowuje się jak 15latka 🙄🤦🏼‍♀️🤣
 
Czas ogarnąć czuprynę! 😜 w czwartek mam teleporade u lekarki do której chyba będę chodzić na prowadzenie ciazy (w sensie poza klinika bo tam nie wiem ile będę w stanie pociągnąć zeby im placic) I podpytam ja co, jak gdzie kiedy i jakie badania teraz wykonać. Bo 29.07 mam umówiona do niej wizytę face to face to już chce być przygotowana. A i zapewne w klinice 19go te badania mi się przydadzą 😉 i OFICJALNIE PRZY WSZYTKICH obiecuje juz więcej nic sama nie sprawdzać i badać 😜🤣 także proszę o kopa w tylek gdybym nagle z czymś wyskoczyła 😅 może Wy mnie dziewczyny jakoś w ryzach utrzymacie 😅
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test i dwie kreski, których w ogóle się nie spodziewałam pomimo starań 😂 W piątek robiłam test i biało, dziś zrobiłam, żeby się pozbyć ostatniego i ku mojemu zdziwieniu pokazały się dwie kreski. O mnie: to 13 cykl starań, byłam już na sierpniowych mamach niestety krótko i teraz na lutowych, już trochę dłużej, ale znów wróciłam na staraczki (2 biochemy), dlatego jestem zaskoczona, że od razu w pierwszym cyklu po biochemicznej zaskoczyło. Jutro zrobię betę, w czwartek przyrost, a w sobotę wyjeżdżamy na Eurotrip, więc niech się dzieje co chce. Trzymajcie kciuki, żebym została na tym wątku do końca 😜
ojjj to trzymamy meeega mocno! ❤️🍀😘
 
Hej, witam się nieśmiało z terminem na 15.03 :) Beta w piatek 8, dzisiaj 77. Mam już 2,5 letniego synka i też jak niektóre z Was jeszcze trochę karmię piersią :) Mam nadzieję, że to będzie spokojna ciąża :D
i witam również Ciebie na pokładzie 😊 bo chyba się nie przywitałam 🙃 Kurcze to super, że tyle wśród nas doświadczonych dziewczyn! Będzie kogo podpytywać o wszystko 😁😁😁
 
O rany ja ostatkiem sil ogarnęłam obiad na jutro i PADAM na twarz. Lece sie ogarnac do śpiulkolotu 😉 Dobrej nocki Kochane 😊
 
Dajcie rano znać, która coś sprawdzą, bada lub jeśli ma wizytę to będziemy wiedziały za kogo mooocno trzymać kciuki 😊
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test i dwie kreski, których w ogóle się nie spodziewałam pomimo starań 😂 W piątek robiłam test i biało, dziś zrobiłam, żeby się pozbyć ostatniego i ku mojemu zdziwieniu pokazały się dwie kreski. O mnie: to 13 cykl starań, byłam już na sierpniowych mamach niestety krótko i teraz na lutowych, już trochę dłużej, ale znów wróciłam na staraczki (2 biochemy), dlatego jestem zaskoczona, że od razu w pierwszym cyklu po biochemicznej zaskoczyło. Jutro zrobię betę, w czwartek przyrost, a w sobotę wyjeżdżamy na Eurotrip, więc niech się dzieje co chce. Trzymajcie kciuki, żebym została na tym wątku do końca 😜
No witam Cię staraczkowa koleżanko ❤️😘
 
o rany, to ja bez kitu jestem mega niecierpliwa 😅🤦🏼‍♀️ i najlepiej na juz zbadałaby WSZYSTKO 😜🤣 Tyle na ciaze czekalam, że chyba teraz w jakas paranoje wpadam i nie moge uwierzyc ze w niej jestem 🙄 najchętniej do lekarza co 2 dni bym chodziła 🤦🏼‍♀️ taka niby stara baba a zachowuje się jak 15latka 🙄🤦🏼‍♀️🤣
Mam to samo, czekałam na dwie kreski 6 lat…
I oprócz spania i pobolewanie w podbrzuszu nie mam innych objawow wiec tez bym się ciagle badała ale nie będę tego robić bo zwariuje i nie pomogę tym ani sobie ani fasolce wiec trzymam za nas kciuki żebyśmy były spokojne ❤️
 
reklama
Badałam i mnie ginekolog zapytał po co…
Powiedział ze nie ma norm dla ciąży, na podstawie wyniku może stwierdzić ze jest ciąża i ze nie jest to ciąża pozamaciczna, progesteron zmienia się z minuty na minutę i nie ma sensu go badac jeśli nie ma wskazań, ja zbadałam przy obu butach pierwszy wynik 31 drugi 26 i go zapytałam o to a on mi właśnie odpowiedział to co wyżej :)
Ufam, że się zna lepiej ode mnie ☺️
To doktor nauk medycznych, leczę się w klinice 😁
Mój też dr nauk medycznych z kliniki i właśnie kazał mi zbadać poziom progesteronu, niby po to by sprawdzić czy owulacja była ale na moim wyniku są też normy dla kobiet w ciąży i pisze ze w 1 trymestrze norma od 2 jest. No nic czekam na rozwój wydarzeń 😆

Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test i dwie kreski, których w ogóle się nie spodziewałam pomimo starań 😂 W piątek robiłam test i biało, dziś zrobiłam, żeby się pozbyć ostatniego i ku mojemu zdziwieniu pokazały się dwie kreski. O mnie: to 13 cykl starań, byłam już na sierpniowych mamach niestety krótko i teraz na lutowych, już trochę dłużej, ale znów wróciłam na staraczki (2 biochemy), dlatego jestem zaskoczona, że od razu w pierwszym cyklu po biochemicznej zaskoczyło. Jutro zrobię betę, w czwartek przyrost, a w sobotę wyjeżdżamy na Eurotrip, więc niech się dzieje co chce. Trzymajcie kciuki, żebym została na tym wątku do końca 😜
Witaj koleżanko! Już Ci tu miejsce od soboty grzeje 🥰 Pluto_nova rozkazuje Ci tu zostać do marca 2023 wraz z dzidziusiem, innej opcji nie biorę pod uwage 😆 Gratulacje i nudnej ciąży życzę 😁
 
Do góry