reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

wooow! Pięknie! Ja też dzis czekam na wynik na zlecenie Pani Doktor 🙈 i się mega denerwuje bo u mnie te przyrosty od początku były mega słabe 😔 raz w granicy normy raz nie... prawie się popłakałam jak dostałam sms że mam jeszcze powtórzyć bo to dla mnie dramat przeżycie 🤦🏼‍♀️ i chciałam juz uniknąć stresów. Mój wynik będzie pewnie bliżej 19:00 jak zawsze
Czekam! I 3mam kciuki ❤️
 
reklama
Hej. Witam się i ja. 3 testy z bladymi kreskami, termin wychodzi na 9.03.
Ale sama nie wiem czy wszystko jest ok bo od 3 dni ledwo żyję, zaczelo się od mdłości, kolejny dzień wymioty a dzisiaj ledwo chodzę tak mnie coś uciska w plecach (na wysokości nerek). Zapisałam się na jutro do lekarza chociaz nie wiem czy to nie za wcześnie ale przeraża mnie ten dziwny ból
Witamy :)
 
Witam nowe dziewczyny 🙂
Ja bety nie powtarzalam,ale to jak się czuje ,chyba wskazuje na to,że jednak jest ok. Nie wiem jak się nazywam,nie mam sił na nic,dziś zjadłam 3 kromki chleba z masłem a na 4 dodałam nawet ogórka ! Wow. Reszta rośnie w gardle a rano mulenie na żołądku...
 
Witam nowe dziewczyny 🙂
Ja bety nie powtarzalam,ale to jak się czuje ,chyba wskazuje na to,że jednak jest ok. Nie wiem jak się nazywam,nie mam sił na nic,dziś zjadłam 3 kromki chleba z masłem a na 4 dodałam nawet ogórka ! Wow. Reszta rośnie w gardle a rano mulenie na żołądku...
Ja nie mam w ogóle siły i bardzo szybko się męczę i do tego ogromna senność. W pracy siedziałam jak zombie, potem wcale nie lepiej.
 
Hej, witam się nieśmiało z terminem na 15.03 :) Beta w piatek 8, dzisiaj 77. Mam już 2,5 letniego synka i też jak niektóre z Was jeszcze trochę karmię piersią :) Mam nadzieję, że to będzie spokojna ciąża :D
Hej, hej. Zniknęłas nam z wątku kp 😉 ja mam termin z om 7.03, ale obliczony przeze mnie też 15. Jak się czujesz?
 
Dziewczyny odnośnie zmęczenia, ja dzis w apce ciąża + wyczytałam, że na tym etapie mozliwe jest, że leżąc, meczymy sie bardziej niż nasi partnerzy ćwicząc. Także no ;)
My dziś poszlismy na spacer, 50 minut a ja myślałam ze zejde 🙈
 
reklama
Dziewczyny!!! Mam dzisiejszą betę. W piątek była 193 dziś 769🥰🥰🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-04-19-05-21-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-07-04-19-05-21-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    93 KB · Wyświetleń: 43
Do góry