reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej. Witam się i ja. 3 testy z bladymi kreskami, termin wychodzi na 9.03.
Ale sama nie wiem czy wszystko jest ok bo od 3 dni ledwo żyję, zaczelo się od mdłości, kolejny dzień wymioty a dzisiaj ledwo chodzę tak mnie coś uciska w plecach (na wysokości nerek). Zapisałam się na jutro do lekarza chociaz nie wiem czy to nie za wcześnie ale przeraża mnie ten dziwny ból
 
Hej. Witam się i ja. 3 testy z bladymi kreskami, termin wychodzi na 9.03.
Ale sama nie wiem czy wszystko jest ok bo od 3 dni ledwo żyję, zaczelo się od mdłości, kolejny dzień wymioty a dzisiaj ledwo chodzę tak mnie coś uciska w plecach (na wysokości nerek). Zapisałam się na jutro do lekarza chociaz nie wiem czy to nie za wcześnie ale przeraża mnie ten dziwny ból
to objawy ciąży Kochana. Witamy na pokładzie! 🤩
 
Mam już wyniki beta hcg, przyrost dwudniowy to 205% 🥰 Więcej nie badam, czekam do wizyty. Kto jeszcze powtarzał dziś beta hcg?
wooow! Pięknie! Ja też dzis czekam na wynik na zlecenie Pani Doktor 🙈 i się mega denerwuje bo u mnie te przyrosty od początku były mega słabe 😔 raz w granicy normy raz nie... prawie się popłakałam jak dostałam sms że mam jeszcze powtórzyć bo to dla mnie dramat przeżycie 🤦🏼‍♀️ i chciałam juz uniknąć stresów. Mój wynik będzie pewnie bliżej 19:00 jak zawsze
 
reklama
Do góry