reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
no ja na bank nie pociągnę całej ciąży w klinice bo bym zbankrutowała, także narazie chce być u mojej doktorki, dopóki nie okaże się że hipertymulacja się wyciszyła i że z ciąża jest wszystko ok. Później będę chciała chodzić na LuxMed lub Medicover bo mam oba pakiety (jeden u siebie, drugi u partenra). Takze będę zmieniać za jakiś czas lekarza na bank. Hyh ja to w ogóle nie wiem jak to jest- jak ma się jakiegoś lekarza prowadzącego to już do kiego tylko się chodzi? Czy od przypadku do przypadku jaki jest dostępny i oni wszyscy mają podgląd pod kartę ciąży? No i jak wygląda karta ciąży? To jest coś elektronicznego czy jakaś teczka taka z papierami? Sorki za głupie pytania, ale to mój pierwszy raz 🤪
Ja mam odłożona kase która była przeznaczona na invitro, ale ze się udało bez to będę mogła sobie pozwolić na opiekę w klinice i prywatne badania, cieszę się ze mam taka możliwość. Co do porodu nastawiam się na CC, nie biorę na chwile obecna innej opcji pod uwagę 🙈 ale będę o tym myśleć jak będzie ten czas narazie nie chce się tym stresować :)
 
Mąż o tym wie? 🤣
Nie😆 nie lubi tego imienia bo pracuje z takim kolesiem , który jest upierdliwy w jego firmie. Ale on powiedział, że imię to on nie będzie wybierał, jakby od niego zależało powiedziałby Pani w urzędzie, żeby jakieś wylosowała. 🤦 Jak rodziłam młodego, pytali rezydenci jak młody będzie miał na imię, ja im mówię, a oni się śmiali i mówili może przyjdzie na poród. Nie przyszedł 😅 trafiłam dwa dni na tak niedelikatne babę, że szok.
 
Ja mam odłożona kase która była przeznaczona na invitro, ale ze się udało bez to będę mogła sobie pozwolić na opiekę w klinice i prywatne badania, cieszę się ze mam taka możliwość. Co do porodu nastawiam się na CC, nie biorę na chwile obecna innej opcji pod uwagę 🙈 ale będę o tym myśleć jak będzie ten czas narazie nie chce się tym stresować :)
tak samo jak ja 😊
 
Dziewczyny, ktore karmia piersią swoje pociechy, jeśli są takie, to czy Wasze dzieci też Was tak gryzą? Ja mam piersi powiększone, obolałe, a teraz młody całymi dniami i nocami by wisiał na cycu😩 aż mam czerwone i poobcierane sutki. Nie mam pojęcia jak małego cycoholika i cycofuriata odstawić🤦
 
reklama
Dziewczyny, ktore karmia piersią swoje pociechy, jeśli są takie, to czy Wasze dzieci też Was tak gryzą? Ja mam piersi powiększone, obolałe, a teraz młody całymi dniami i nocami by wisiał na cycu😩 aż mam czerwone i poobcierane sutki. Nie mam pojęcia jak małego cycoholika i cycofuriata odstawić🤦
mnie nie gryzie i piersi też mnie jeszcze nie bolą. Odstawiać też nie planuję. Jak się uda, to chcę ciągnąć tandem.
 
Do góry