reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Nie w sumie, ja jestem z tych co podchodzą do tego zadaniowo: poboli, przestanie, zagoi się. Wolę rodzic niż rzygać trzy miesiące, albo się toczyć trzy przed poródem. Ale to moje zdanie 🙂
Niby tak. Ja się boję, ale to przez wzgląd na tę 1 ciążę. Chyba wolałabym CC. ale zobaczymy co będzie. Mój lekarz nie jest "łaskawy" do wypisywania skierowań na cc
 
reklama
Ja te zmialam pierwsze CC. A teraz jak jest?mając pierwsza cesarkę,kiedyś był "wybór" a teraz?
Wszystko chyba zależy od stanu zrostu + innych czynników typu łożysko, ułożenie dziecka itp. lekarza, szpitala. Są szpitale przyjazne vbac. Ja mam cukrzycę, więc raczej cc.
 
Boicie się porodu? Ja wiem, że jeszcze masa czasu, wszystko się może zdarzyć ale....
ja to jestem przerażona bo mam bardzo niski próg bólu.🤦🏼‍♀️ I nawet przy badaniu drożności jajowodów prawie mdlalam wiec TAK boje się bardzo. Ale narazie moje myśli krążą wokół innych rzeczy które napawają mnie stresem. Ale szczerze mówiąc myslalam nawet o prywatnej klinice zeby tam rodzic przez CC. Ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy. Narazie staram się kupić na tym zeby jakoś dotrwać do badań genetycznych 🤦🏼‍♀️
 
Dziewczyny jeszcze będziecie marzyć o porodzie jak się ledwo będziecie kulać na koniec ciąży. Nie ma się co nakręcać teraz ;)
A po cc można rodzic naturalnie. Taki poród nazywa się Vbac. Mam taki za sobą :)
 
reklama
Do góry