reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Ja z dolegliwosci mam zgagę i czuje ciągnięcie brzucha, trochę jak po treningu. Z aplikacji mam Flo ale pamiętam że Ciąża plus była fajna. Na wizytę pójdę końcem miesiąca. Póki co mam zastrzyki i luteine. Zobaczę w poniedzialek ile będzie wynosić poziom progesteronu z dziś.
 
reklama
Wiek?:) Ja jestem od Ciebie dwa lata starsza 😁 i nie myślę że to jest jakoś za późno na ciążę 🙂 czy Ty 91? Ja 90 :)
Tak ja 91. ja nie miałam na myśli Ciebie czy innej dziewczyny po 30 czy koło 30. Tylko swoją sytuacje. Bo Ty masz już dzieci, wiec to jest coś innego. Ja miałabym jedno. Ale chore. A teraz- może to tez być chore.
 
A tak z innej beczki 🙃 ściągaliście może jakieś aplikacje ciążowe? Coś polecacie? Ja z moim lubym ściągnęliśmy Ciążę+ i całkiem to śmieszna apka, ale jakas taka chaotyczna w obsłudze 😜 jeszcze się gubię co i jak 🙃
Ja mam oprócz ciąży + jeszcze preglife. Nie ma może codziennych wiadomości, ale jest fajny kalendarz (mogłam sobie sprawdzic w jakim będę tygodniu w planowanym terminie wizyty itd.) i sporo opcji przydatnych też po porodzie.
 
@vvDomivv a moge zapytać co bylo powodem, ze podchodziliście do in vitro? To było pierwsze podejście, dobrze pamietam?
U nas pierwsze, a przyczyna nieznana. Teoretycznie obydwoje zdrowi
u nas też nieplodnosc idiopatyczna. 2,5 roku starań stymulowanych (ja mam PCOS i brak owulacji), 3x IUI i w końcu podjęliśmy decyzję o on vitro. Problem chyba jest z moimi gametami bo partner nasienie ma prima sort (Morfologia ciut leży u niego, ale ponoć przy reszcie idealnych parametrów, Morfologia nie jest kluczowa). Jeśli by to podejście się nie udało, to wtedy pewnie zrobimy więcej badan- rozszerzone nasienie + kariotypy.
 
Mam wynik bety... 29.06 7:30- 151.00; 02.07 10:40 389.00 ... pokazuje mi ze wynik w normie 🙈 co to za stres. Już ogłosiłam mojemu że no f*** way zebym robiła kolejna bo zejdę na zawał!. Czekam teraz co odpisze lekarka bo kazała dać znać co z wynikiem i powie wtedy kiedy się widzimy. Ale wstępnie mówiła że za 2 tyg. Czas odetchnąć i założyć że jest wszystko ok 😅 jeszcze gdyby ta hiperstymulacja odpuściła to byłoby cudnie 🙃
Gratulacje 😘
 
reklama
Do góry