reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
A tak z innej beczki 🙃 ściągaliście może jakieś aplikacje ciążowe? Coś polecacie? Ja z moim lubym ściągnęliśmy Ciążę+ i całkiem to śmieszna apka, ale jakas taka chaotyczna w obsłudze 😜 jeszcze się gubię co i jak 🙃
 
A tak z innej beczki 🙃 ściągaliście może jakieś aplikacje ciążowe? Coś polecacie? Ja z moim lubym ściągnęliśmy Ciążę+ i całkiem to śmieszna apka, ale jakas taka chaotyczna w obsłudze 😜 jeszcze się gubię co i jak 🙃
Ja mam HiMommy i Flo, ale z chęcią wypróbuję tą , o ktorej piszesz, bo sama nie wiem czy jestem zadowolona 🙈
 
@vvDomivv a moge zapytać co bylo powodem, ze podchodziliście do in vitro? To było pierwsze podejście, dobrze pamietam?
U nas pierwsze, a przyczyna nieznana. Teoretycznie obydwoje zdrowi
 
Mówią coś za coś. Ciąże miałam bez problemów. Dziecko chore. Oby teraz scenariusz się nie powtworzył. Mocno myśle nad prenatalnymi. ja nie chce, ale gdzieś tam jest ta myśl, ze można pomoc dziecku jeśli się wie o jego chorobie.
ja jeski wszystko edzie sie dobrze rozwijac to będę robić te NIFTY PRO na pewno. U nas z jakiegoś powodu nie dochodziło nigdy do ciąży, także wolę wiedzieć że to nie kwestią jakiegoś czynnika genetycznego 🙈 ehh naprawdę tak mi przykro jak sobie pomyślę o Twojej historii. Ale jestem przekonana że teraz wszystko będzie dobrze i urodzisz pięknego i zdrowego bobaska!♡
 
ja jeski wszystko edzie sie dobrze rozwijac to będę robić te NIFTY PRO na pewno. U nas z jakiegoś powodu nie dochodziło nigdy do ciąży, także wolę wiedzieć że to nie kwestią jakiegoś czynnika genetycznego 🙈 ehh naprawdę tak mi przykro jak sobie pomyślę o Twojej historii. Ale jestem przekonana że teraz wszystko będzie dobrze i urodzisz pięknego i zdrowego bobaska!♡
Tez jest ryzyko bo Wiek. Staram się myśleć pozytywnie, ale się boje po prostu.
 
reklama
Do góry