reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-02-17-29-38-12_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-07-02-17-29-38-12_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    142,8 KB · Wyświetleń: 56
Hej ;) a w jakim wieku masz pociechy? moje mają teraz rok i dwa lata. Mam też stracona ciążę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok u nas wszystkich.
Moi mają 2.5 i 4 lata :-) Chcialam miec trójkę dzieci z małą różnica wieku i jest szansa że tak będzie 🥰 To u Ciebie jeszcze mniejsze różnice wieku 😃 Z jednej strony fajnie a z drugiej strony to duże wyzwanie 😆
 
I dajesz radę ? Ja sobie nie wyobrażam być w domu z dzieckiem
Daje radę, najgorsze były początki jak trzebabylo co 3 godziny karmić, później jest coraz lepiej. Mnie dużo odciąża maż, myje, karmi, na spacery zabiera . Najgorszy moment był z moja dwójka jak starsza jeszcze nie chodziła sama po schodach a chciałam iść na spacer to wtedy młoda pod pache a drugi w gondoli w drugiej rece. Teraz już są w miarę samodzielni to myślę że nie będzie tak źle z trzecim :-)
 
Daje radę, najgorsze były początki jak trzebabylo co 3 godziny karmić, później jest coraz lepiej. Mnie dużo odciąża maż, myje, karmi, na spacery zabiera . Najgorszy moment był z moja dwójka jak starsza jeszcze nie chodziła sama po schodach a chciałam iść na spacer to wtedy młoda pod pache a drugi w gondoli w drugiej rece. Teraz już są w miarę samodzielni to myślę że nie będzie tak źle z trzecim :-)
Ja będę chciała w miarę szybko po porodzie znaleźć jakaś prace. Przeraża mnie 24 h na dobe z dzieckiem :)
 
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączę do Was :-) Gratuluję wszystkich ciąż i trzymam kciuki za te zagrożone. Udało mi się poczytać cały wątek. Wolę być na bieżąco 😁 U mnie dwoje dzieci na pokładzie i dwie ciążę stracone. Liczę że tym razem będzie wszystko dobrze choć stres będzie do końca. U mnie dziś beta hcg 11.82 🥰 W poniedziałek powtórzę bo jestem 10 dni po zastrzyku z ovitrelle wiec niby może jeszcze cos z niego być w organizmie. Ale zgagę już mam , a to w każdej ciąży mi towarzyszy od początku do końca niestety.
Witamy na pokładzie ❤️ 3mamy mocno kciuki żeby tym razem wszystko było jak należy 🥰
 
Ja będę chciała w miarę szybko po porodzie znaleźć jakaś prace. Przeraża mnie 24 h na dobe z dzieckiem :)
Jak masz kogoś kto zostanie z młodym to fajnie, ja za żłobek place 1200zl 😄 Także tanie to nie jest. Ale też chciałam szybko do pracy wrócić. O dziwo dzieci chętnie chodzą do żłobka i przedszkola, trochę chorują ale go ponoć normalne na początku przygody ze zlobkiem i przedszkolem.
 
reklama
Jak masz kogoś kto zostanie z młodym to fajnie, ja za żłobek place 1200zl 😄 Także tanie to nie jest. Ale też chciałam szybko do pracy wrócić. O dziwo dzieci chętnie chodzą do żłobka i przedszkola, trochę chorują ale go ponoć normalne na początku przygody ze zlobkiem i przedszkolem.
Planujemy jakaś opiekunkę do dziecka a ja będę szukać pracy najszybciej jak się da. Nie jestem z tych kobiet, które są w stanie siedzieć w domu ciagle z dzieckiem.
 
Do góry