reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Wczoraj było 102, sama nie wiem co myśleć już...
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-02-16-03-32-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-07-02-16-03-32-20_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    136,9 KB · Wyświetleń: 122
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączę do Was :-) Gratuluję wszystkich ciąż i trzymam kciuki za te zagrożone. Udało mi się poczytać cały wątek. Wolę być na bieżąco 😁 U mnie dwoje dzieci na pokładzie i dwie ciążę stracone. Liczę że tym razem będzie wszystko dobrze choć stres będzie do końca. U mnie dziś beta hcg 11.82 🥰 W poniedziałek powtórzę bo jestem 10 dni po zastrzyku z ovitrelle wiec niby może jeszcze cos z niego być w organizmie. Ale zgagę już mam , a to w każdej ciąży mi towarzyszy od początku do końca niestety.
 
Hej ;) a w jakim wieku masz pociechy? moje mają teraz rok i dwa lata. Mam też stracona ciążę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok u nas wszystkich.
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączę do Was :-) Gratuluję wszystkich ciąż i trzymam kciuki za te zagrożone. Udało mi się poczytać cały wątek. Wolę być na bieżąco 😁 U mnie dwoje dzieci na pokładzie i dwie ciążę stracone. Liczę że tym razem będzie wszystko dobrze choć stres będzie do końca. U mnie dziś beta hcg 11.82 🥰 W poniedziałek powtórzę bo jestem 10 dni po zastrzyku z ovitrelle wiec niby może jeszcze cos z niego być w organizmie. Ale zgagę już mam , a to w każdej ciąży mi towarzyszy od początku do końca niestety.
 
Wczoraj było 102, sama nie wiem co myśleć już...
Dobry przyrost. Beta powinna się podwajać o 66-100 % co 48 godzin. Masz w normie przyrosty. Nie denerwuj się. To że innym przyrasta więcej nie oznacza że mniejszy przyrost ( w normie) jest zły. Ważne że rośnie. Nie każda ciąża przebiega idealnie książkowo. Na spokojnie czekaj na wizytę. Ja ostatni wynik zrobię w poniedziałek i odpuszczam do wizyty głowa do góry!!!!
 
z tym duphastonem czy luteiną są sprzeczne informacje. Jedni lekarze dają, inni twierdzą, że to nie cukierki i samo plamienie nie jest wskazaniem. Mi ostatnio lekarka powiedziała, że na tym etapie trzeba czekać, albo ciąża się utrzyma, albo nie. Jeśli nie ma niedoboru progesteronu, to lekarz nie powinien przepisywać.
Dokładnie, mi tez tak powiedział. Jak ciaza ma się utrzymac, to się utrzyma.
 
reklama
Do góry