reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Wiecie co,ja mimo odpowiedzi Pani Doktor z ta moja beta jakoś wcale mnie do końca nie uspokoił patrząc na Wasze bety....
Ja wczoraj cały dzień się katowałam dokładnie takimi myślami. 😓 Rozumiem co czujesz. W pierwszej ciąży zbadałam betę tylko raz i to było lepsze rozwiązanie, bo żyłam w błogiej nieświadomości przyrostów, procentów itp.
 
reklama
Ja wczoraj cały dzień się katowałam dokładnie takimi myślami. 😓 Rozumiem co czujesz. W pierwszej ciąży zbadałam betę tylko raz i to było lepsze rozwiązanie, bo żyłam w błogiej nieświadomości przyrostów, procentów itp.
Dlatego może rzeczywiście zostawmy te bety dopóki lekarz nie powie że trzeba. Ja żałuję tych beta, mogłam zostać przy teście i się tym cieszyć. Bo sprawdzanie tak czy siak niczego nie zmieni na tym etapie, co ma być to będzie.

Kurde, jak ja pięknie to tłumacze, a za dwa dni sama pewnie znowu pójdę na betę😁
 
Dlatego może rzeczywiście zostawmy te bety dopóki lekarz nie powie że trzeba. Ja żałuję tych beta, mogłam zostać przy teście i się tym cieszyć. Bo sprawdzanie tak czy siak niczego nie zmieni na tym etapie, co ma być to będzie.

Kurde, jak ja pięknie to tłumacze, a za dwa dni sama pewnie znowu pójdę na betę😁
Ja już betę na pewno odpuszczam, za dużo nerwów. Co będzie to będzie a jak znów będę się tak denerwować to nic dobrego nie przyniesie.
Nie powiem, kusiło mnie dziś... Ale się nie dałam 🤭
 
Ja już betę na pewno odpuszczam, za dużo nerwów. Co będzie to będzie a jak znów będę się tak denerwować to nic dobrego nie przyniesie.
Nie powiem, kusiło mnie dziś... Ale się nie dałam 🤭
Mój powiedział że jeszcze jedna beta i wiezienie na sygnalach do psychiatryka 😁 więc też na SERIO z tym kończę. ;)
 
Patrzcie co wyczytałam. A ja dziś zaczynam 6tydzień
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-01-22-35-23-795_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-07-01-22-35-23-795_com.android.chrome.jpg
    277,6 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry