reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Lekarz szukał szukał i znalazł ziarenko 3mm 😂 ustytuowane prawidłowo :)
Zwiększył dawkę leków na tarczyce i przepisał witaminy i mam przyjść 11.07.
Z wrażenia zapytałam tylko o aktywność fizyczna 😂
Gratuluję!! Ja nie mogę doczekać się wizyty. Co za emocje!
P. S. Chciałam kliknąć serduszko, ale kliknęłam jakąś marchewkę i nie umiem zmienić. 🙈🙈
 
Lekarz szukał szukał i znalazł ziarenko 3mm 😂 ustytuowane prawidłowo :)
Zwiększył dawkę leków na tarczyce i przepisał witaminy i mam przyjść 11.07.
Z wrażenia zapytałam tylko o aktywność fizyczna 😂
Coś musisz jeszcze brać oprócz euthyrox/letrox? Kurcze, zastanawiam się czy nie za późno będę miała tą wizytę u gin (w 8 tc). Kontaktowałam się tylko z endokrynologiem. Też zwiększył mi dawkę i zapisał jodid, no i badania tsh. Niby wynik mam w normie, ale zwiększył mi się z niespełna 1 w kwietniu do 2,5 teraz. Mój prowadzący endokrynolog chyba ma urlop, bo nic mi nie odpisał. Nie wiem czy tej wizyty nie przełożyć....
 
Gdzieś niby czytałam że przy chorobach przewlekłych powinno się szybciej iść na pierwszą wizytę do ginekologa. Ale jakoś nigdy mi to hashimoto nie przeszkadzało jakoś specjalnie, nie traktowałam tego jako faktycznie choroby. No ale teraz zaczynam się zastanawiać...
 
reklama
Do góry