reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, mam pytanko odnośnie śluzu. Czy żółty, niekiedy lekko zabarwiony krwią jest ok? Czy się martwić?
 
Czy to możliwe , że dzięki progesteronowi mam mdłości? Poza tym czuje, że moja macica jest taka inna, i apetytu nie mam oraz jestem zmęczona.
 
Czy to możliwe , że dzięki progesteronowi mam mdłości? Poza tym czuje, że moja macica jest taka inna, i apetytu nie mam oraz jestem zmęczona.
Mam podobnie, poza mdłosciami ale nie biorę proga. Myśle, że pozostałe objawy są normalne na początku i tym bardziej w takie upały, a mdłości w sumie też, wcale nie musi mieć to związku z progiem :)
 
reklama
Mam podobnie, poza mdłosciami ale nie biorę proga. Myśle, że pozostałe objawy są normalne na początku i tym bardziej w takie upały, a mdłości w sumie też, wcale nie musi mieć to związku z progiem :)
Ja też nie biorę, ale odkąd mi wrócił okres po porodzie od ok 14 dc mam takie mdłości aż do następnej miesiączki. Gin mówił, że to od progesteronu. Teraz mam mdłości prawie cały czas i chce mi się 🤮, ale to też może być przez słońce ☀️.
 
Do góry