reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
ja się zatrudniłam WIEDZĄĆ o ciąży. Dostałam umowę na 3 m-ce na okres próbny i musieli mi przedłużyć do dnia porodu. Trochę chamskie z mojej strony, ale wtedy nie było jeszcze "kosiniakowego" (2013 r.) i musialam mieć jakiekolwiek środki do życia.
no ale to lepiej bo byłaś "dalej" więc jak zatrudniałaś się w ciąży no to już musiałaś o niej wiedzieć czyli minimum 4 tydzień, plus 3 miesiące próbny- miałaś ukończony 12, ja mam umowę do 31.7 i będę 7/8 wtedy. Muszę kogoś zapytać jak to będzie właśnie, chociaż nie mam sumienia żeby kłamać.
 
będzie dobrze, ja w pierwszej ciąży byłam na studiach (stąd to gorączkowe poszukiwanie pracy), mieszkaliśmy w kawalerce, mój wtedy jeszcze partner (teraz mąż) miał komornika na koncie, panicznie bałam się, że sobie nie poradzę, nie lubiłam nigdy jakoś specjalnie dzieci i to też mnie martwiło, czy będę w stanie swoje pokochać, a wszystko się ułożyło:)
A umowę od kiedy masz? tzn na ile? więcej niż miesiąc?
 
ja się bardzo boję wszystkiego, porodu panicznie, ciąży, że za dużo przytyję, mam 30 lat już, nie mamy miejsca dla dziecka
A skąd pewność,że przytyjesz,,ja na początku ciąży chudłam (tak samo jest i teraz) i finalnie przytyłam tylko 8kg.ale wcześniej miałam lekką nadwagę ważąc 74kg przy 165cm .
Nie martw się na zapas,życie od zaś wszystko pokaże i ułoży 🙂
 
A poza tym to nie jest kłamstwo - raczej nikt nie będzie Ci się pytał przy przedłużeniu umowy "czy nie zaszła Pani przypadkiem w ciążę?". Teraz musisz myśleć przede wszystkim o sobie i Twojej małej kruszynce :)
 
będzie dobrze, ja w pierwszej ciąży byłam na studiach (stąd to gorączkowe poszukiwanie pracy), mieszkaliśmy w kawalerce, mój wtedy jeszcze partner (teraz mąż) miał komornika na koncie, panicznie bałam się, że sobie nie poradzę, nie lubiłam nigdy jakoś specjalnie dzieci i to też mnie martwiło, czy będę w stanie swoje pokochać, a wszystko się ułożyło:)
A umowę od kiedy masz? tzn na ile? więcej niż miesiąc?
Umowę podpisałam na 3 próbne msce od .01.05.2022 do 31.07.2022.
Wiem, ze nie będzie widać ale się boję że ktoś "wstecz" mi policzy bo to już 2 umowa będzie.
Ja też nie przepadam a dziećmi i nigdy mi się nie spieszyło. Jestem raczej egoistką, było mi wygodnie tak jak jest. A teraz- wszystko się zmieni.
 
reklama
Do góry