reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Mam wyniki :)
Beta 1133 wiec przyrost 133%
Prog mi spadł trochę bo z 30 na 26 wiec nie wiem czy ok
Ale tsh od ub tygodnia z 1,2 urosło mi do 4,0.
Zadzwoniłam do endokrynologa ale będzie dopiero we wtorek wiec zadzwoniłam do kliniki i mam przełożona wizytę z przyszłego piątku na jutro :)))
Myśle ze 1 dzień to się nic nie stanie- mam nadzieje :)
Zaczynam już troszkę wierzyć ze będzie dobrze.
3mam kciuki za Twój przyrost 😍
piękny przyrost. Tsh do obniżenia, dobrze, że reagujesz. U mnie 1,7, ale biorę euthyrox.
 
reklama
Mam wyniki :)
Beta 1133 wiec przyrost 133%
Prog mi spadł trochę bo z 30 na 26 wiec nie wiem czy ok
Ale tsh od ub tygodnia z 1,2 urosło mi do 4,0.
Zadzwoniłam do endokrynologa ale będzie dopiero we wtorek wiec zadzwoniłam do kliniki i mam przełożona wizytę z przyszłego piątku na jutro :)))
Myśle ze 1 dzień to się nic nie stanie- mam nadzieje :)
Zaczynam już troszkę wierzyć ze będzie dobrze.
3mam kciuki za Twój przyrost 😍
no pięknie! I już jest ponad 1000 wiec na usg powinno być już coś widać 🥰😍 ależ się cieszę!
 
Cześć wszystkim! Chciałabym dołączyć do mam marcowych w 2023 roku. Mam na imię Natalia i mam w tym roku 31 lat. To moja 2 ciąża, pierwsza w zeszłym roku stracona.
OM miałam 4 czerwca. jestem 3 dni przed spodziewaną. Test ciążowy pozytywny, beta z krwi 228. Przyrostu nie będę robić. Przewidywany termin porodu na 11.03.2022 wg kalendarzyka. Na wizytę idę za miesiąc, 02.08.
 
Mam wyniki :)
Beta 1133 wiec przyrost 133%
Prog mi spadł trochę bo z 30 na 26 wiec nie wiem czy ok
Ale tsh od ub tygodnia z 1,2 urosło mi do 4,0.
Zadzwoniłam do endokrynologa ale będzie dopiero we wtorek wiec zadzwoniłam do kliniki i mam przełożona wizytę z przyszłego piątku na jutro :)))
Myśle ze 1 dzień to się nic nie stanie- mam nadzieje :)
Zaczynam już troszkę wierzyć ze będzie dobrze.
3mam kciuki za Twój przyrost 😍
Piękny przyrost !Gratulacje ! Żeby i u mnie taki był 🙂
 
Dwa Rossmanowskie. Na tym mniejszym lepiej widać. W dniu spodziewanej @.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-06-27-19-46-32-144_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2022-06-27-19-46-32-144_com.facebook.katana.jpg
    58,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Cześć wszystkim! Chciałabym dołączyć do mam marcowych w 2023 roku. Mam na imię Natalia i mam w tym roku 31 lat. To moja 2 ciąża, pierwsza w zeszłym roku stracona.
OM miałam 4 czerwca. jestem 3 dni przed spodziewaną. Test ciążowy pozytywny, beta z krwi 228. Przyrostu nie będę robić. Przewidywany termin porodu na 11.03.2022 wg kalendarzyka. Na wizytę idę za miesiąc, 02.08.
Gratulacje i trzymam kciuki!
 
Do góry