reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Generalnie jest to normalne. Tak samo jest na NFZ i na Lux Med.
Czasem zdarza się, że lekarz ma USG w gabinecie i robi też szybkie usg na każdej wizycie, ale to są wyjątki. Nie wiem jak w Medicover i z jakiego miasta jesteś, ale np. w Lux Med jest w Warszawie tylko dwóch takich lekarzy i bardzo ciężko złapać do nich termin. W Warszawie jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży w Medicover dziewczyny raczej polecają prowadzenie ciąży w szpitalu za dodatkową opłatą, ale też nie ma tak że usg jest na każdej wizycie
A zdradzisz nazwiska tych lekarzy?
To tylko ja się nie szczepilam na covid ?

Wiecie co,w nocy poszłam siku i przy siku wszystko ok,wróciłam na łóżko i jak by mnie tam w macicy tak hmmm piekło ?jak by skóra pod spodem piekła i to tak jak by do krocza przeszło.

Co do libido moje też na ziemii 😁
Ja tez nie i nie zamierzam :)
 
reklama
Trzymam kciuki żeby do jutra się nauczył obsłużyć to nowe USG :p nie ma co zakładać, że pozamaciczna, to jednak jest raczej niskie ryzyko, będzie dobrze :)
Umówiłam się dziś do dobrej kliniki na wieczór. Ja miałam niskie przyrosty bety a przy pozamacicznej chyba są bardzo duże. No nic, zobaczymy. Co będzie to będzie. Wiadomo, bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze.
 
A zdradzisz nazwiska tych lekarzy?

Ja tez nie i nie zamierzam :)

Ewa Kuś - ale dziewczyny piszą, że czasem czepia się wagi. Ja u niej byłam kilka razy i dla mnie była miła i okej, ale nie jestem w ciąży. Zawsze robiła USG i badała. Niestety raz jak byłam to miała 1.5h opóźnienia
A drugi to Piotr Stec ale nie byłam u niego więc nic o nim nie wiem

Edit. W temacie szpitali, lekarzy itp. bardzo polecam grupę na facebooku - Hallo gdzie rodzić - Warszawa?
 
Umówiłam się dziś do dobrej kliniki na wieczór. Ja miałam niskie przyrosty bety a przy pozamacicznej chyba są bardzo duże. No nic, zobaczymy. Co będzie to będzie. Wiadomo, bardzo bym chciała, żeby wszystko było dobrze.
na odwrót - przy pozamacicznej są niskie przyrosty (takie poniżej 66% co 48h)

Daj znać po wizycie :)
 
Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Najpierw transwaginalnie nie mógł znaleźć nic, nawet jajnika. Mówił, że ma nowe usg i nie wie do końca jak je obsłużyć. 🙈
W końcu zrobił mi przez brzuch i coś znalazł, ale mówił, że nie wie co to jest. Być może ciąża maciczna a być może ciąża pozamaciczna. Kazał przyjść jutro przed 8 rano na kolejne usg. I zrobiłam dziś betę.
P. S. A synek ma potwierdzoną bostonkę.
Co za dzień.
o mamo! To siw trzymaj! Ja też dzis mam fatalny dzień 😑😔
 
Ja słyszałam też o takich przypadkach lekarzy co w trakcie całej ciąży zrobili tylko 3 razy USG bo wg prawa tyle min jest wymagane 😅 na szczęście mój za każdym razem zaprasza na USG . A co do covida do ja się szczepiłam 2 dawkami i szczerze więcej się już nie zaszczepię nigdy naprawdę nigdy nie chorowałam tak mocno i tak często jak po tych szczepionkach co skończyłam chorobę to zaraz następna nawet teraz gdy udało mi się zajść w ciąże podczas owu kończyłam chorobę i byłam pewna że to nic z tego :D
 
O rany, ja byłam dziś tez w Medicover i zrobił mi normalnie usg, miał w gabinecie. I w pierwszej ciąży też tak miałam, chodziłam do Medicover.
kurde to może ten jakiś lewy jest 😑 i nie umiałaś oddzielnej wizyty na usg i oddzielnej do ginekologa? Bo ja to w szoku bylam, że ginekolog nie ma sprzętu tylko fotel. Jak za Króla Ćwieczka. Ale pomyslalam ze to może standard🙈 Ale jak widać u Ciebie tez nie najlepiej się wizyta skończyła 😑
 
Ja obydwie ciąże miałam prowadzone w Medicover w Poznaniu i byłam bardzo zadowolona. W pierwszej na każdej wizycie miałam chociaż krótkie usg, żeby sprawdzić co słychać u dzidziusia, dodatkowo umawiałam się na te dokładne usg w 10, 20 i jakoś po 30 tc, raz nawet Pani doktor na jakiejś dodatkowej wizycie (bo grzybice złapałam czy coś) zrobiła mi usg 4d bo zauważyła, że na połówkowym, ktore miałam kilka dni wcześniej "nie uwidoczniono kości czaszki", bo młody rękoma buzię zasłaniał. Więc pokazała mi buźkę w 4d🙂 W drugiej ciąży gorzej, co druga wizyta była nawet bez badania, ale to głównie przez to, że przychodziłam ze starszym dzieckiem bo nie miałam z kim go zostawić. Ale tak poza tym nie musiałam niczego pilnować, wszystkie badania zlecane na czas, wszystko w pakiecie, nie musiałam za nic dodatkowo płacić. Teraz też będę chodzić do lekarza w Medicover.
kurde to chyba takie chęci tylko w Stolycy 😜🤣 nie wiem ta akurat przychodnia najbliżej mnie to jakaś w ogole jest do duży, może jak gdzie indziej zacznę jeździć to na jakiś normalnych lekarzy trafię i normalne gabinety. Bo tutaj to aż nie wierzyłam w to co słyszę.
 
reklama
Do góry