reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

To jest najlepszy test ciążowy na świecie. Przy poprzedniej ciąży pilnował mnie 9 miesięcy, teraz znowu zaczął. Najlepsza miejscówka to na mnie, a najlepiej na brzuchu.
No to mój też tak ma, nie wiem czy serio one coś wyczuwają ale za pierwszym razem i teraz też nagle zaczął spać mi na brzuchu :)
 
reklama
Ależ się wkurzyłam 😖🤯 zapisałam się do ginekologa na wizytę na prowadzenie ciazy (Medicover)- myślę: zrobi USG, zleci badania być może kartę ciazy założy jakoś to wszystko ruszy. I co? Gucio...okazuje się że w gabinecie lekarz nie ma dostępu do USG i że to trzeba na oddzielnej wizycie załatwić. Bez USG nie ma karty ciazy wiec tylko mnie zbadał że szyjka macicy ok i zlecił badania z krwi i moczu. I zebym to USG zrobiła jeszcze w tym tyg. Poleciałam do rejestracji i co? Najbliższy termin na następny tydzień w pizdu daleko ode mnie i oczywiście o godzinie 12:00 i 13:00 bo przecież ludzie nic nie robią i nie pracują. A w innych godzinach to narazie nie ma terminów. Nigdzie. Ależ się zajeżyłam! No to ja nie wiem co ten lekarz jak prowadzi ciaze sprawdza? Rozmawia sobie tylko? Czy wy np na NFZ tez tak macie? Bo ja prywatnie jak szlam na wizyte to wszystko było od ręki i od razu 🤷🏼‍♀️ i badanie "manualne" i USG wszystko mogłam w jednym gabinecie u jednego lekarza zrobić...
No ja w pierwszej ciąży poszłam na nfz to Pan nie widział potrzeby robienia usg nawet 🙈
 
Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Najpierw transwaginalnie nie mógł znaleźć nic, nawet jajnika. Mówił, że ma nowe usg i nie wie do końca jak je obsłużyć. 🙈
W końcu zrobił mi przez brzuch i coś znalazł, ale mówił, że nie wie co to jest. Być może ciąża maciczna a być może ciąża pozamaciczna. Kazał przyjść jutro przed 8 rano na kolejne usg. I zrobiłam dziś betę.
P. S. A synek ma potwierdzoną bostonkę.
Co za dzień.
 

Załączniki

  • IMG_20220712_082122.jpg
    IMG_20220712_082122.jpg
    1 001,9 KB · Wyświetleń: 73
Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Najpierw transwaginalnie nie mógł znaleźć nic, nawet jajnika. Mówił, że ma nowe usg i nie wie do końca jak je obsłużyć. 🙈
W końcu zrobił mi przez brzuch i coś znalazł, ale mówił, że nie wie co to jest. Być może ciąża maciczna a być może ciąża pozamaciczna. Kazał przyjść jutro przed 8 rano na kolejne usg. I zrobiłam dziś betę.
P. S. A synek ma potwierdzoną bostonkę.
Co za dzień.
omg co? Zaczynam bardzo doceniać swojego ginekologa 🫣
Dobrze, że możesz iść jutro na powtórkę, a nie czekać tydzień na wizytę jak Domi!
Ahh, zdrowia dla synka!
 
Ależ się wkurzyłam 😖🤯 zapisałam się do ginekologa na wizytę na prowadzenie ciazy (Medicover)- myślę: zrobi USG, zleci badania być może kartę ciazy założy jakoś to wszystko ruszy. I co? Gucio...okazuje się że w gabinecie lekarz nie ma dostępu do USG i że to trzeba na oddzielnej wizycie załatwić. Bez USG nie ma karty ciazy wiec tylko mnie zbadał że szyjka macicy ok i zlecił badania z krwi i moczu. I zebym to USG zrobiła jeszcze w tym tyg. Poleciałam do rejestracji i co? Najbliższy termin na następny tydzień w pizdu daleko ode mnie i oczywiście o godzinie 12:00 i 13:00 bo przecież ludzie nic nie robią i nie pracują. A w innych godzinach to narazie nie ma terminów. Nigdzie. Ależ się zajeżyłam! No to ja nie wiem co ten lekarz jak prowadzi ciaze sprawdza? Rozmawia sobie tylko? Czy wy np na NFZ tez tak macie? Bo ja prywatnie jak szlam na wizyte to wszystko było od ręki i od razu 🤷🏼‍♀️ i badanie "manualne" i USG wszystko mogłam w jednym gabinecie u jednego lekarza zrobić...
O rany, ja byłam dziś tez w Medicover i zrobił mi normalnie usg, miał w gabinecie. I w pierwszej ciąży też tak miałam, chodziłam do Medicover.
 
Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Najpierw transwaginalnie nie mógł znaleźć nic, nawet jajnika. Mówił, że ma nowe usg i nie wie do końca jak je obsłużyć. 🙈
W końcu zrobił mi przez brzuch i coś znalazł, ale mówił, że nie wie co to jest. Być może ciąża maciczna a być może ciąża pozamaciczna. Kazał przyjść jutro przed 8 rano na kolejne usg. I zrobiłam dziś betę.
P. S. A synek ma potwierdzoną bostonkę.
Co za dzień.
Lekarz coś strzela 50:50 ,tak samo on może jest dobrym lekarzem a może nie.
Powodzenia jutro !:*
 
Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Najpierw transwaginalnie nie mógł znaleźć nic, nawet jajnika. Mówił, że ma nowe usg i nie wie do końca jak je obsłużyć. 🙈
W końcu zrobił mi przez brzuch i coś znalazł, ale mówił, że nie wie co to jest. Być może ciąża maciczna a być może ciąża pozamaciczna. Kazał przyjść jutro przed 8 rano na kolejne usg. I zrobiłam dziś betę.
P. S. A synek ma potwierdzoną bostonkę.
Co za dzień.
Trzymam kciuki żeby do jutra się nauczył obsłużyć to nowe USG :p nie ma co zakładać, że pozamaciczna, to jednak jest raczej niskie ryzyko, będzie dobrze :)
 
O matko 🙈
No to przeszłaś…
Ja się po 2 i3 dawcę czułam jakbym była przeziębiona spałam dwa dni i minęło, badałam poziom przeciwciał to miałam ich sporo a przed szczepieniem po tym jak stary miał covid zbadałam czy nie przeszłam bezobjawowo ale nie, przeciwciała były na poziomie bardzo niskim.
Cieszę się ze tak łagodnie to przeszłam…
Nie dziwie się ze się nie szczepiłaś 🙈
Po szczepieniu miałam też tylko dreszcze po za tym było ok ale do miesiąca te zakrzepice. Oczywiście lekarze mówią że to nie po szczepieniu ale dziwne to że nigdy nie miałam zakrzepicy a akurat po każdej szczepionce do miesiąca zakrzepica.

Chyba więcej testów nie muszę robić 🥹


Dziewczyny dodatkowo mam pytanie.. mam jakaś infekcje albo nie wiem, bo po clotrimazolum nic się nie poprawiło a jak piekło tak piecze.. najgorzej po wysiusianiu 😩czy to tez podchodzi pod wczesna ciąże i takie coś może być?

Obliczyłam sobie, ze ciąża ma 2 tygodnie i 6 dni! 🥹
Jak mnie piekło przy siusianiu to miałam zapalenie pęcherza 😞 Lepiej idź do gina to sprawdzić.

Dziewczyny, a jak wasze libido? Moje jest chyba niżej niż podłoga, jakoś mnie to martwi, bo nigdy nie miałam z tym problemu ☹️
Moje libido średnie ale od kad wiem że jestem w ciąży to zero sexow bo się boję. Niby to już 5 ciąża ale stresa mam większego niż przy pierwszej bo wtedy nie byłam niczego świadoma.

Ależ się wkurzyłam 😖🤯 zapisałam się do ginekologa na wizytę na prowadzenie ciazy (Medicover)- myślę: zrobi USG, zleci badania być może kartę ciazy założy jakoś to wszystko ruszy. I co? Gucio...okazuje się że w gabinecie lekarz nie ma dostępu do USG i że to trzeba na oddzielnej wizycie załatwić. Bez USG nie ma karty ciazy wiec tylko mnie zbadał że szyjka macicy ok i zlecił badania z krwi i moczu. I zebym to USG zrobiła jeszcze w tym tyg. Poleciałam do rejestracji i co? Najbliższy termin na następny tydzień w pizdu daleko ode mnie i oczywiście o godzinie 12:00 i 13:00 bo przecież ludzie nic nie robią i nie pracują. A w innych godzinach to narazie nie ma terminów. Nigdzie. Ależ się zajeżyłam! No to ja nie wiem co ten lekarz jak prowadzi ciaze sprawdza? Rozmawia sobie tylko? Czy wy np na NFZ tez tak macie? Bo ja prywatnie jak szlam na wizyte to wszystko było od ręki i od razu 🤷🏼‍♀️ i badanie "manualne" i USG wszystko mogłam w jednym gabinecie u jednego lekarza zrobić...
Jak tak można? XXI wiek i takie coś? Ale bym się wkurzyła!

Dziewczyny, byłam dziś u ginekologa. Najpierw transwaginalnie nie mógł znaleźć nic, nawet jajnika. Mówił, że ma nowe usg i nie wie do końca jak je obsłużyć. 🙈
W końcu zrobił mi przez brzuch i coś znalazł, ale mówił, że nie wie co to jest. Być może ciąża maciczna a być może ciąża pozamaciczna. Kazał przyjść jutro przed 8 rano na kolejne usg. I zrobiłam dziś betę.
P. S. A synek ma potwierdzoną bostonkę.
Co za dzień.
Co to za amator? Jak można powiedzieć że się sprzętu nie umie obsługiwać? Co to znaczy że może ciaza w macicy albo pozamaciczna? Kto mu dał uprawnienia lekarskie? 😮 Bostonki współczuję 😔
 
reklama
Ależ się wkurzyłam 😖🤯 zapisałam się do ginekologa na wizytę na prowadzenie ciazy (Medicover)- myślę: zrobi USG, zleci badania być może kartę ciazy założy jakoś to wszystko ruszy. I co? Gucio...okazuje się że w gabinecie lekarz nie ma dostępu do USG i że to trzeba na oddzielnej wizycie załatwić. Bez USG nie ma karty ciazy wiec tylko mnie zbadał że szyjka macicy ok i zlecił badania z krwi i moczu. I zebym to USG zrobiła jeszcze w tym tyg. Poleciałam do rejestracji i co? Najbliższy termin na następny tydzień w pizdu daleko ode mnie i oczywiście o godzinie 12:00 i 13:00 bo przecież ludzie nic nie robią i nie pracują. A w innych godzinach to narazie nie ma terminów. Nigdzie. Ależ się zajeżyłam! No to ja nie wiem co ten lekarz jak prowadzi ciaze sprawdza? Rozmawia sobie tylko? Czy wy np na NFZ tez tak macie? Bo ja prywatnie jak szlam na wizyte to wszystko było od ręki i od razu 🤷🏼‍♀️ i badanie "manualne" i USG wszystko mogłam w jednym gabinecie u jednego lekarza zrobić...
Ja obydwie ciąże miałam prowadzone w Medicover w Poznaniu i byłam bardzo zadowolona. W pierwszej na każdej wizycie miałam chociaż krótkie usg, żeby sprawdzić co słychać u dzidziusia, dodatkowo umawiałam się na te dokładne usg w 10, 20 i jakoś po 30 tc, raz nawet Pani doktor na jakiejś dodatkowej wizycie (bo grzybice złapałam czy coś) zrobiła mi usg 4d bo zauważyła, że na połówkowym, ktore miałam kilka dni wcześniej "nie uwidoczniono kości czaszki", bo młody rękoma buzię zasłaniał. Więc pokazała mi buźkę w 4d🙂 W drugiej ciąży gorzej, co druga wizyta była nawet bez badania, ale to głównie przez to, że przychodziłam ze starszym dzieckiem bo nie miałam z kim go zostawić. Ale tak poza tym nie musiałam niczego pilnować, wszystkie badania zlecane na czas, wszystko w pakiecie, nie musiałam za nic dodatkowo płacić. Teraz też będę chodzić do lekarza w Medicover.
 
Do góry