reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Mi również dopiero po ciąży 🙈 Na piersiach i pośladkach 😅

Dzięki i mam nadzieję, że faktycznie pozytyw bo przez chwilę zaczęłam wątpić przez ten atak na Mnie ze strony mamy i teściowej, że uroilam sobie kreskę, bo jak ciąża to tylko jak jest bardzo widoczna 😅
to jak zrobisz za tydzień to będzie mocna 😅 i wtedy im będzie glupiutko 🙃😉
 
jutro najpierw zrobie drugi test 🥹 spóźnia mi się okres 2 dni, mam bardzo sucha pochwę - jak nigdy! Bol piersi taki jak zawsze (mam mastodynie) wiec w ogóle się nie zorientowałam ale dzisiaj mnie tknęło to ze ja nigdy przed okresem nie miałam aż tak sucho! 🥹
Totalny szok! Bardzo się nie staraliśmy od stycznia - tylko jak wyjdzie to wyjdzie 🥹
Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze!
I dopowiem jeszcze ze kreski wyszły po namoczeniu w moczu od razu! Bez czekania! 😳
To pierwsza ciąża? Dziwne to że masz sucho. Ja i większość dziewczyn mamy bardzo mokro wręcz non stop sprawdzamy czy to nie krew 🙃
 
jutro najpierw zrobie drugi test 🥹 spóźnia mi się okres 2 dni, mam bardzo sucha pochwę - jak nigdy! Bol piersi taki jak zawsze (mam mastodynie) wiec w ogóle się nie zorientowałam ale dzisiaj mnie tknęło to ze ja nigdy przed okresem nie miałam aż tak sucho! 🥹
Totalny szok! Bardzo się nie staraliśmy od stycznia - tylko jak wyjdzie to wyjdzie 🥹
Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze!
I dopowiem jeszcze ze kreski wyszły po namoczeniu w moczu od razu! Bez czekania! 😳
woow! Super! 3mamy mocno kciuki Kochana! 🥰
 
To pierwsza ciąża? Dziwne to że masz sucho. Ja i większość dziewczyn mamy bardzo mokro wręcz non stop sprawdzamy czy to nie krew 🙃
mam baaaaardzo sucho! Zawsze przed okresem miałam śluz a tu nic 😳 ale mam tez infekcje dlatego byłam leczona (nie wiedziałam, ze jestem w ciazy). Ginekolog nie chciała zrobić usg.. może już bym wtedy się dowiedziała.. zobaczyła „na oko” i powiedziała ze mam przez 3 dni sfałszować krem clotrimazolum..
Czuje lekki niepokój po tym.. ale czasu już nie cofnę 😔
 
To pierwsza ciąża? Dziwne to że masz sucho. Ja i większość dziewczyn mamy bardzo mokro wręcz non stop sprawdzamy czy to nie krew 🙃
ja na poczatku tez miałam sachare 🤪 a teraz coraz więcej śluzu (tyle że u mnie wymieszany z luteiną wiec nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć poza tym że jestego duuzo więcej niż na poczatku)
 
To pierwsza ciąża? Dziwne to że masz sucho. Ja i większość dziewczyn mamy bardzo mokro wręcz non stop sprawdzamy czy to nie krew 🙃
2 ciąża.. z tym ze pierwsza bardzo nieplanowana (zapomniałam jednej tabletki) w 4 tygodniu straciliśmy dzidziusia.. ale to był czas gdzie stres, smutek i żałoba brały gore no i niestety poroniłam 😔
 
reklama
Do góry