reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

To jest najlepszy test ciążowy na świecie. Przy poprzedniej ciąży pilnował mnie 9 miesięcy, teraz znowu zaczął. Najlepsza miejscówka to na mnie, a najlepiej na brzuchu.
ooo cudo 🥰😍😍😍 moje dziady nie chcą się narazie przytulać do brzucha 😜 nawet partner im pokazywał i głaskał i zachęcał to tylko patrzyły na niego jak na obłąkanego 😜😅🤣
 
reklama
mam baaaaardzo sucho! Zawsze przed okresem miałam śluz a tu nic 😳 ale mam tez infekcje dlatego byłam leczona (nie wiedziałam, ze jestem w ciazy). Ginekolog nie chciała zrobić usg.. może już bym wtedy się dowiedziała.. zobaczyła „na oko” i powiedziała ze mam przez 3 dni sfałszować krem clotrimazolum..
Czuje lekki niepokój po tym.. ale czasu już nie cofnę 😔
Nic dziecku nie będzie od tej maści. Spokojnie :-)

Bo NFZ to stan umysłu 😁
Niestety, ale na drugi dzień zaś zadzwoniłam i już się znalazł termin na początek sierpnia na NFZ. I tak będę chodzić jeszcze prywatnie ale chce mieć chociaż badania krwi i moczu darmowe 😄

2 ciąża.. z tym ze pierwsza bardzo nieplanowana (zapomniałam jednej tabletki) w 4 tygodniu straciliśmy dzidziusia.. ale to był czas gdzie stres, smutek i żałoba brały gore no i niestety poroniłam 😔
Bardzo mi przykro, niestety znam ten ból bo dwie ciążę straciłam. Ostatnia końcem marca w 13 tyg. Piotruś czuwa nad obecną ciążą mamusi w niebie 🙄

Bardzo mnie ciekawi czy któraś z nas będzie mieć tu podwójne szczęście 😁 Przy pierwszej ciąży na sierpniowkach jedna dziewczyna miała bliźniaczki i ponad 3 kg ważyły przy porodzie każda 😍 Jakby ktoś rozdawał podwójne szczęście to ja poproszę 😁
 
Jutro będzie równy 4tyg na betę myśle iść czw/pt wizytę sobie ustawiłam do gina na 21. To będzie 5+2, myslicie ze Ok?
to jeszcze na tyle wcześnie że u niektórych widać coś u innych niewiele 😊 ale wiem ze nerwy czasem wygrywają wiec jak czujesz że potrzebujesz juzbisc i nie dasz rady zaczekać to lec 😁 ja tez mialam wizytę na 19go umówiona.... I tak mnie moje własne sny przeraziły że lecę jutro rano 😜 takze to totalnie zależy od Ciebie. Sprawdź reż najpierw wyniki bety 😊 jak będzie malutka to nie ma co iść, u niektórych rośnie szybko u innych wolniej 😊
 
Nic dziecku nie będzie od tej maści. Spokojnie :-)


Niestety, ale na drugi dzień zaś zadzwoniłam i już się znalazł termin na początek sierpnia na NFZ. I tak będę chodzić jeszcze prywatnie ale chce mieć chociaż badania krwi i moczu darmowe 😄


Bardzo mi przykro, niestety znam ten ból bo dwie ciążę straciłam. Ostatnia końcem marca w 13 tyg. Piotruś czuwa nad obecną ciążą mamusi w niebie 🙄

Bardzo mnie ciekawi czy któraś z nas będzie mieć tu podwójne szczęście 😁 Przy pierwszej ciąży na sierpniowkach jedna dziewczyna miała bliźniaczki i ponad 3 kg ważyły przy porodzie każda 😍 Jakby ktoś rozdawał podwójne szczęście to ja poproszę 😁
ha ha ha a wiesz ze właśnie miałam napisać, że się tak zastanawiam czy i jeśli tak to której bliźniaki się trafią? 😅🤣🤣🤣 to jeśli jesteś chętna to trzymam kciuki, żeby się trafiło podwójnie. U mnie raczej małe szanse bo beta sobie wolno rosła a z tego co wiem to w coazy bliźniaczej rośnie dużo szybciej i osiąga wyższe wartości 🙃
 
Jutro będzie równy 4tyg na betę myśle iść czw/pt wizytę sobie ustawiłam do gina na 21. To będzie 5+2, myslicie ze Ok?
a i jeszcze tez zależy jakim sprzętem będzie dysponował lekarz bo to ponoć tez potrafi być kolosalna różnica 😊 w najgorszy przypadku gdyby nie było jeszcze nic widać to pewnie zaproszą Cie za tydzień lub dwa, a przynajmniej pogadasz z lekarzem itd 😊 mi akurat to duuuzo dało 😊
 
ha ha ha a wiesz ze właśnie miałam napisać, że się tak zastanawiam czy i jeśli tak to której bliźniaki się trafią? 😅🤣🤣🤣 to jeśli jesteś chętna to trzymam kciuki, żeby się trafiło podwójnie. U mnie raczej małe szanse bo beta sobie wolno rosła a z tego co wiem to w coazy bliźniaczej rośnie dużo szybciej i osiąga wyższe wartości 🙃
U mnie też raczej małe szanse na bliźniaki. Pierwszy przyrost 205% a później już nie badalam ale progesteron kiepski tylko 13. Jutro badam betę i liczę że będzie ok 1000 😁
 
Dziewczyny.. może która tez tak miała - już się tak zestresowałam ze szok.. wiem, ze to nie jest dobre ale nie wiem co robić 😔
21.06 doszło do zbliżenia (ostatnie przed dzisiejszym dniem gdzie się dowiedziałam ze jestem w ciazy). 28.06 czyli 7 dni po seksie byłam na RTG klatki piersiowej 😔 nie miałam bladego pojęcia, ze jestem w ciazy i ze w ogóle mogę być… nie wiem co mam robić wujek Google powiedział bardzo dużo złych rzeczy i teraz wychodzę z siebie.. 😔
 
A pytanko do mamusiek z bobolkami juz na pokładzie- macie jakieś sugestie co do tego od kiedy najlepiej zacząć smarować brzuch zeby zapobiec rozstępom? Czy są jakieś symptomy tego ze juzbsie powinno zacząć (np że skóra zaczyna swędzieć czy coś?). Ja wiem ze to jest mega wczesny etap jeszcze, ale mój brzuch jest trochę opuchnięty juz (zaczynam mieć problemy zeby sie dopiąć w spodniach) I nie chciałabym przegapić odpowiedniego momentu 😜 no i czym najlepiej wtedy smarować brzuszek? Bio Oil? Czy jakiś specjalny specyfik dla mam?
Ja zamówiłam produkty mustela, podobno bardzo dobre :)
 
reklama
To jest najlepszy test ciążowy na świecie. Przy poprzedniej ciąży pilnował mnie 9 miesięcy, teraz znowu zaczął. Najlepsza miejscówka to na mnie, a najlepiej na brzuchu.
A jak się kociak zachowuje wobec dziecka? :) zastanawia mnie jaka moja bedzie, bo to mały wariat jest 🙈
 
Do góry