reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
może hormony szaleją? 🤭
Moim zdaniem dobrze, że się zapisałaś! Zobaczysz maleństwo i będziesz spokojniejsza ☺️
mam nadzieję że coś zobaczę 😔 bo śniło mi się że się okazało że tam nic nie ma i że to jakaś taka ciąża sztuczna, której symptomy były wywołane przez leki. Pozniej miałam jakiś sen znowu, że niby bylam w ciąży I urodziłam dziecko,ale okazało się że to dziecko jednak nie było moje i że to lekarz mnie w błąd wprowadzil🤦🏼‍♀️ wiem ze to tylko sny i to w dodatku głupie, ale jakieś takie hyky realistyczne że od rana w stresie jestem 😔🤦🏼‍♀️
 
Dziewczyny, a czy Was też męczą zawroty głowy?? Za każdym razem jak wstaje to robi mi się ciemno przed oczami, chodzenie po wąskich przejściach odpada, bo tracę równowagę, nie wiem co się dzieje, to jeden z objawów ciąży? 🤪 Czy już sobie wmawiam? 😂
Tez miewam :) ale nie wiem czy to ciąża czy raczej to ze tyle odpoczywam i śpię i jak się w końcu podniosę to kręci mi się w głowie 😂
 
woow! Pięknie 😍 ja nie badałam już dawno i jakoś się biję strasznie że tam nic się nie rozwija 🙈 Bosz to szaleństwo jakieś co to się w mojej głowie dzieje.
Nie stresuj się i nie nakręcaj Kochana! Wszystko na pewno jest ok 💪💪😍😍😍 trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i czekam z niecierpliwością na relację 😁🥰
 
Dziewczyny, a czy Was też męczą zawroty głowy?? Za każdym razem jak wstaje to robi mi się ciemno przed oczami, chodzenie po wąskich przejściach odpada, bo tracę równowagę, nie wiem co się dzieje, to jeden z objawów ciąży? 🤪 Czy już sobie wmawiam? 😂
oj ja często czuje się taka jakby pijaniutka 😅 to nie są jakieś mega zawroty głowy, ale takie jakby otępienie i odurzenie 🙃 no i raz aż mi się gwiazdy przed oczami pokazały jak szybko wstałam 😉 ale to tylko raz. Zazwyczaj to taka właśnie jestem "zalrecona" 😅
 
mam nadzieję że coś zobaczę 😔 bo śniło mi się że się okazało że tam nic nie ma i że to jakaś taka ciąża sztuczna, której symptomy były wywołane przez leki. Pozniej miałam jakiś sen znowu, że niby bylam w ciąży I urodziłam dziecko,ale okazało się że to dziecko jednak nie było moje i że to lekarz mnie w błąd wprowadzil🤦🏼‍♀️ wiem ze to tylko sny i to w dodatku głupie, ale jakieś takie hyky realistyczne że od rana w stresie jestem 😔🤦🏼‍♀️
nie stresuj sie, ja w ciąży tez mam takie realistyczne sny, że nie mogę się otrząsnąć rano! Jutro zobaczysz, że wszystko dobrze i przestaniesz się zamartwiać 😁
 
oj ja często czuje się taka jakby pijaniutka 😅 to nie są jakieś mega zawroty głowy, ale takie jakby otępienie i odurzenie 🙃 no i raz aż mi się gwiazdy przed oczami pokazały jak szybko wstałam 😉 ale to tylko raz. Zazwyczaj to taka właśnie jestem "zalrecona" 😅
właśnie ja taka zakręcona cały czas, jakbym była nieźle wstawiona 🤣🤣
 
A pytanko do mamusiek z bobolkami juz na pokładzie- macie jakieś sugestie co do tego od kiedy najlepiej zacząć smarować brzuch zeby zapobiec rozstępom? Czy są jakieś symptomy tego ze juzbsie powinno zacząć (np że skóra zaczyna swędzieć czy coś?). Ja wiem ze to jest mega wczesny etap jeszcze, ale mój brzuch jest trochę opuchnięty juz (zaczynam mieć problemy zeby sie dopiąć w spodniach) I nie chciałabym przegapić odpowiedniego momentu 😜 no i czym najlepiej wtedy smarować brzuszek? Bio Oil? Czy jakiś specjalny specyfik dla mam?
U mnie całą ciążę z córką niczym nie smarowalam. Rozstępy się pojawiły ale tylko trzy😅 w ostatnim tyg, a reszta niestety podczas fazy parcia na porodówce 🤦🤦🤦 z synem szybko smarowalam a mój brzuch był ogromny i mam rozstępy nawet na górki łonowym. Według mnie te smarowidła nie działają 🤷
 
reklama
Do góry