reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, ja dziś na papierze toaletowym miałam takie cienkie niteczki brązowe (2 sztuki). Jestem pełna obaw. Tylko jeden raz a potem śluz był delikatnie opalizujący na jasny różowy kolor, ale musiałam się wpatrywać, bo na pierwszy rzut oka widać nie było. Jutro rano idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki, ale mam złe przeczucia.
Jeszcze synek wrócił ze żłobka z informacją, że bostonka panuje i na 99% ją złapał, bo boli go gardło i wydaje mi się, że ma tam kropeczki. Miał już w listopadzie i tak samo się zaczęło. 😓😒
palmtree, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, nie stresuj się tylko dzielnie walcz 🙂
 
Dziewczyny, ja dziś na papierze toaletowym miałam takie cienkie niteczki brązowe (2 sztuki). Jestem pełna obaw. Tylko jeden raz a potem śluz był delikatnie opalizujący na jasny różowy kolor, ale musiałam się wpatrywać, bo na pierwszy rzut oka widać nie było. Jutro rano idę do ginekologa. Trzymajcie kciuki, ale mam złe przeczucia.
Jeszcze synek wrócił ze żłobka z informacją, że bostonka panuje i na 99% ją złapał, bo boli go gardło i wydaje mi się, że ma tam kropeczki. Miał już w listopadzie i tak samo się zaczęło. 😓😒
Tak, teraz bostonka panuje. Może luteina lub duphaston potrzebny?
 
Ja betę robiłam 3 dni przed wizyta u lekarza, kolejną po dwóch dniach, żeby lekarz miał na bieżąco wyniki. Jakoś nie potrzebowałam tego dla siebie. To było w 5/6 tygodniu.

Co do kawy - odstawiłam. W ogóle nie czuje, żeby mnie ciągnęło, ale chyba tez nie odrzuca.

Siusiam dość często, ale nie jest to uciążliwe. Za to przetłuszczanie się włosów to jakiś dramat! Rano umyje, wieczorem mam tluste włosy! Strasznie mnie to męczy 😵‍💫
heh to ja tak miałam bez ciąży 😅🤪 włosy to dramat jeśli chodzi o to jak szybko robią się nieświeże.
 
Dziewczyny... Ja już spokojniejsza... Beta dziś ponad 10 tyś.
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-11-18-51-13-13_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-07-11-18-51-13-13_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    90,3 KB · Wyświetleń: 38
Ja kawę próbowałam odstawic i przestawić się na bezkofeinowa...Ale kurcze to jest takie obrzydliwe że nie mogę 🙉🙈😖 i teraz w weekendu kiedy mogę liczyć na drzemkę w ciągu dnia to nie pije, a jak mam tydzień w robo gdzie musze być skupiona (a zaczynam mieć z tym meeeega duży problem) to pije taka słabiutka bo inaczej bym chyba zasnęła 😶😪
 
Przyznam Wam się szczerze, że nie wytrzymałam 😑 miałam mieć wizytę 19go dopiero (7+1) ale dziś w nocy miałam takie straszne sny, że się zaczęłam stresować że może tam się nic nie rozwija albo że nie różnej się dobrze, że umówiłam się na wizytę na jutro (6+1) 🙈 mam nadzieję że coś już będzie widać, cokolwiek.... Bo jak bylam 4+5 na wizycie to nic nie było widać 😔 mega mam stresa że może tylko organizm na leki reaguje a nie na ciaze? I piersi to mam od duphastonu i luteiny powiekszone, a nie dlatego że Kropek sobie rośnie 🙈 do wczoraj byłam cierpliwa a ta dzisiejsza noc i te sny rozłożyły mnie na łopatki 😔😢
 
reklama
Do góry