reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2023

Moja Mała ma 13 miesięcy, jeszcze kp (starszą karmiłam dokładnie 3 lata 🙃) i faktycznie ból sutków jest od kilku dni... Zobaczymy co na to nasze karmienie w ciąży powie gin, bo różne są podejścia...


Dzisiaj pierwszy raz
🤮
chociaż nudności to mam przynajmniej od tygodnia... z pozostałych objawów to wrażliwe sutki i "napuchnięty" brzuch, czasem też brak apetytu, albo chęć na białą czekoladę, ewentualnie kebaba, ale na szczęście nie w jednym posiłku 😅

Dzisiaj też pierwsza wizyta u gin, ale dopiero o 18-stej ;) trzymajcie kciuki 😉
Tez dzisiaj 18 😍 daj koniecznie znać po 😘
 
reklama
Kiedy robiliście pierwsza betę? Jutro będzie równe 4tyg od ostatniej miesiączki, a dziś test wyszedł mega blady. Czy lepiej poczekać pare dni?
Ja robiłam tylko na początku po pozytywnym teście wraz z progesteronem. Dlaczego? Jak nie będzie prawidłowo przyrastac to wiem czego się spodziewać oraz jak niski progesteron to wdrazam luteine. Teraz już czekam na wizytę u gin.

Chodzi mi o samo zaświadczenie, żeby nie robili mi w pracy problemów, że muszę wyjść do lekarza. A co tydzień mam kontrolę u diabetologa, a terminy tylko w ciągu dnia... :(
No to myślę że bez problemu Ci da takie zaświadczenie :-) Ja bym chciała pracować jak najdłużej ale boję się że mi gin każe odpoczywać na L4 przez poprzednie straty. Mam prace umysłowa więc może go przekonam że się nie mecze tam fizycznie 😁
 
Mam straszne parcie na pęcherz i co chwile chodzę siku 😃 Kawkę pije raz dziennie i nie zamierzam z niej rezygnować. A Wy pijecie kawkę czy odrzucilo Was od niej? Też Was cisnie na siku co chwile?
 
Mam straszne parcie na pęcherz i co chwile chodzę siku 😃 Kawkę pije raz dziennie i nie zamierzam z niej rezygnować. A Wy pijecie kawkę czy odrzucilo Was od niej? Też Was cisnie na siku co chwile?
Ja piłam zawsze dwie/trzy, teraz już tylko rano. Co prawda nie odrzuciło mnie ale jakoś już nie mam później ochoty. Za to wypijam więcej wody. I tez co chwilę siku chodzę 😂
 
Mam straszne parcie na pęcherz i co chwile chodzę siku 😃 Kawkę pije raz dziennie i nie zamierzam z niej rezygnować. A Wy pijecie kawkę czy odrzucilo Was od niej? Też Was cisnie na siku co chwile?
Ja tez rano kawkę piję. Przy pobudkach o 6.00 rano, to taki must have. Ja tez ciagle latam do toalety. W dodatku ciągle pić mi się chce. 🙄
 
reklama
Ja betę robiłam 3 dni przed wizyta u lekarza, kolejną po dwóch dniach, żeby lekarz miał na bieżąco wyniki. Jakoś nie potrzebowałam tego dla siebie. To było w 5/6 tygodniu.

Co do kawy - odstawiłam. W ogóle nie czuje, żeby mnie ciągnęło, ale chyba tez nie odrzuca.

Siusiam dość często, ale nie jest to uciążliwe. Za to przetłuszczanie się włosów to jakiś dramat! Rano umyje, wieczorem mam tluste włosy! Strasznie mnie to męczy 😵‍💫
 
Do góry