reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
To moja trzecia ciąża :) mam już parkę :) dwie ciąże bezproblemowe.
Człowiek by pomyślał, że w takiej sytuacji powinno być bez stresu, ale gdzie tam… chyba będę miała nieprzespaną noc przed jutrem…
Będę wdzięczna za kciuki ;p
Kciuki zaciśnięte 🥰

Ja mam ogromną nadzieję że się uda bo to jest pierwsze podejście do in vitro, mamy na szczęście "w zapasie" 3 mrożaczki bo my niestety na naturalne zajście nie mamy szans 😔
Tak samo jak z pozytywnej bety, cieszę się że mamy mrożaki bo czas stymulacji i punkcji wykończył mnie psychicznie
Wierzę że można się tym wykończyć, a ile dzieci planujecie mieć? Jak się uda to wszystkie 4 ? Nie chciałaś mieć podwójnego transferu? Ja jakbym się na in vitro zdecydowała to chciałabym od razu dwa 😁 Nie wiem czy tak praktykują.

Dzień dobry, nieśmiało się witam :), dziś zrobiłam test
Gratulacje! Piękne krechy! Nudnej ciąży życzę 🍀

Jakie bierzecie witaminy?
Ja na razie mam Femibion 1.
Ja Ovarin, Acard, zastrzyki z heparyny , luteine dopochwowo

Dzięki ja mimo ogromnego szczęścia bardzo się martwię bo jedno poronienie mam za sobą i 43 latka na karku
Będzie dobrze! Trzeba w to wierzyć choć wiem ze po stracie kolejna ciąża jest w stresie.

Ja od miesiąca poprzedzającego stymuluje i nadal mam brać : ovarin i fertil women plus
Właśnie się zastanawiałam czy dobrze robię ze nadal Ovarin biorę 😁 Chce go zużyć bo raczej liczę że to ostatnia ciąża 😆

no pieeekny 😍 u nas 14 pobranych, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych ale do piątej doby dotrwał tylko jeden maluch 😞 takze w nim cala nadzieją ❤️🍀
No to młody wojownik musi dać radę, nie ma wyjścia 🍀
 
Ja z Warszawy 😊 I podbijam pytanko Karoli- o co chodzi z tym wątkiem prywatnym? 😜
można napisać do administratora forum, że chcemy założyć prywatny wątek marcówek. Wtedy obcy nie będą czytać naszych postów i zrobi się bardziej prywatnie. Będzie można bardziej osobiste tematy poruszać, lub wymieniać się zdjęciami. Ale do tego potrzebna nam pewna, zgrana grupa udzielających się dziewczyn i czas gdy już będziemy pewne swoich ciąż oraz gdy już raczej nikt nowy nie będzie dołączał.
 
Kciuki zaciśnięte 🥰


Wierzę że można się tym wykończyć, a ile dzieci planujecie mieć? Jak się uda to wszystkie 4 ? Nie chciałaś mieć podwójnego transferu? Ja jakbym się na in vitro zdecydowała to chciałabym od razu dwa 😁 Nie wiem czy tak praktykują.


Gratulacje! Piękne krechy! Nudnej ciąży życzę 🍀


Ja Ovarin, Acard, zastrzyki z heparyny , luteine dopochwowo


Będzie dobrze! Trzeba w to wierzyć choć wiem ze po stracie kolejna ciąża jest w stresie.


Właśnie się zastanawiałam czy dobrze robię ze nadal Ovarin biorę 😁 Chce go zużyć bo raczej liczę że to ostatnia ciąża 😆


No to młody wojownik musi dać radę, nie ma wyjścia 🍀
nie zawsze chcą robić podwójny transfer. Ciąża bliźniacza to duże obciążenie dla matki i większe ryzyko dla dzieci. Jak nie ma pośpiechu, albo innego parcia, to wolą pojedyncze.
 
Kciuki zaciśnięte 🥰


Wierzę że można się tym wykończyć, a ile dzieci planujecie mieć? Jak się uda to wszystkie 4 ? Nie chciałaś mieć podwójnego transferu? Ja jakbym się na in vitro zdecydowała to chciałabym od razu dwa 😁 Nie wiem czy tak praktykują.
Jadąc na transfer (5 doba) nie wiedziałam czy w ogóle coś się udało zapłodnić 🙈
Więc gdy usłyszeliśmy że a ten dzień są trzy gotowe do transferu a reszta do obserwacji do dnia następnego to zadecydowaliśmy z lekarzem że transfer będzie z jednego, żeby w razie czego gdyby tym razem się nie udało to następny będzie transfer z dwóch, ale na nasze zdziwienie następnego dnia poinformowano nas że przeżył jest jeszcze jeden więc już było za późno 😁🙈
 
reklama
Do góry