reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
będzie dobrze, musi być. Moja koleżanka była załamana, bo tylko 2 zarodki udało im się wyhodować, a w końcu pierwszy się przyjął i mają synka, a 2 lata później drugi i kolejny synek. A tak się martwili.
Po dzisiejszej becie mam już więcej nadziei 😍 ja na 6 pobranych pęcherzyków, udało się wszystkie zapłodnić, ale ostatecznie 4 przetrwały więc nawet lekarz był w szoku za taki wynik ♥️
 
Hej 🙂 a więc tak 🙈po dwóch latach starań w klinice, między innymi po nieudanej inseminacji, jestem obecnie 14dni po transferze 🙂w 10dniu po transferze beta była 25,8, dziś w 14dniu - 165,1 😍 więc jeszcze ostrożnie się tutaj witam🙂ale wierzę że będzie dobrze - MUSI 🙂
To będzie moja pierwsza ciąża więc jedna wielka niewiadoma 🙈
o to ja podaje raczke 😊 również po 1szym in vitro I prawie 3ch latach starań 😁 3mam kciuki! 🍀
 
Ja mam ogromną nadzieję że się uda bo to jest pierwsze podejście do in vitro, mamy na szczęście "w zapasie" 3 mrożaczki bo my niestety na naturalne zajście nie mamy szans 😔
Tak samo jak z pozytywnej bety, cieszę się że mamy mrożaki bo czas stymulacji i punkcji wykończył mnie psychicznie
to gratuje, u nas niestety nie ma nic zamrożonego 🙈😞
 
Po dzisiejszej becie mam już więcej nadziei 😍 ja na 6 pobranych pęcherzyków, udało się wszystkie zapłodnić, ale ostatecznie 4 przetrwały więc nawet lekarz był w szoku za taki wynik ♥️
no pieeekny 😍 u nas 14 pobranych, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych ale do piątej doby dotrwał tylko jeden maluch 😞 takze w nim cala nadzieją ❤️🍀
 
reklama
Do góry