reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Hej 🙂 a więc tak 🙈po dwóch latach starań w klinice, między innymi po nieudanej inseminacji, jestem obecnie 14dni po transferze 🙂w 10dniu po transferze beta była 25,8, dziś w 14dniu - 165,1 😍 więc jeszcze ostrożnie się tutaj witam🙂ale wierzę że będzie dobrze - MUSI 🙂
To będzie moja pierwsza ciąża więc jedna wielka niewiadoma 🙈
O to długa drogę przeszliscie. My z mężem o pierwsze dziecko się dwa lata staralismy. Myślałam że nigdy się nie uda. Na szczęście udało się w 24cyklu naturalnie. Tzn na cyklu stymulowanym letrozolem. O druga ciążę sie pół roku staralismy więc sprawdza się teoria że o pierwsze dziecko najdłużej trzeba sue starać. Trzy kolejne bez większych starań ale dwie stracone :-( Ostatnia końcem marca w 13tyg więc świeża sprawa. Jestem pełna obaw czy wszystko będzie dobrze. Ale jak się uda to już raczej ostatnia ciąża będzie. Zawsze o trójce marzyliśmy.
 
Ja jestem z Pomorza ☺️ Ale dużo dziewczyn po transferze… przeraża to ile z nas ma problemy z ciąża… mam nadzieje ze wszystkie dotrwamy do marca ❤️ Będziemy zakładać wątek prywatny?
pogadamy jeszcze o prywatnym za jakiś czas. Ja ostatnio byłam chętna, ale odpadłam, więc teraz nie krzyczę już o zakładaniu.
 
Ja śląsk 😁

Koleżanka @pluto_nova wyjechała na wakacje więc pewnie od jutra bedxie nas fotkami spamować 😃

Dziś mi przeszedł ból brzucha i zgaga i boję się czy już czasem moja przygoda z ciąża się nie skończyła. Za to mam apetyt za 5 , zjadłam wszystko co się dało nawet kiełki z masą kajmakową 🤣 Ide w środę do gina bo umrę z niepewności. Beta droga więc taniej mnie wyjdzie wizyta z USG niż dwie bety z progiem.
Tez Śląsk :)
 
aaaa to fajnie, masz dużo tańsze wizyty.
No wiem, że później też może być źle, ale zawsze sobie myślę, że bijące serce na pierwszym usg, to połowa sukcesu.
Faktycznie @MamaR ma tanie wizyty. Ja za betę i proga płaciłam 83zl i to w brussie, gdybym jechała na szpital zapłaciłabym pewnie z min 20 zł mniej. A ja za wizyte zapłacę 250 zł. I wiem ze to jeszcze nie jest drogo… 150 zł płaciłam 8lat temu jak byłam w ciąży z synem…
 
Faktycznie @MamaR ma tanie wizyty. Ja za betę i proga płaciłam 83zl i to w brussie, gdybym jechała na szpital zapłaciłabym pewnie z min 20 zł mniej. A ja za wizyte zapłacę 250 zł. I wiem ze to jeszcze nie jest drogo… 150 zł płaciłam 8lat temu jak byłam w ciąży z synem…
A mój gin jest dr nauk medycznych i pracuje w klinice leczenia bezpłodności więc sama jestem zdziwiona że takie niskie ceny ma 😃 A za monitoring cyklu bierze tylko 50zl 😄
 
reklama
Do góry