reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Tak, progesteron wydziela się skokowo, czasem jest go więcej czasem mniej. Takie wartości są jak najbardziej ok. Ja raz tylko badalam i niecałe 13 🙁
Wydziela się skokowo ale chyba nie powinien spadać. Ale ta różnica jest niewielka, więc moim zdaniem to nic. Jednak zapytałabym może lekarza?
 
reklama
Dziewczyny jadę dziś do lekarza wiem że serduszka pewnie nie zobaczę bo tak jak pisałam wcześniej dziś jest 5+0 ale tak się potwornie stresuje jeszcze mam taką nieprzyjemna sytuację w pracy też mnie trochę psychicznie męczy wszystko się kumuluje i nie wiem czy to hormony mną tak targają ale pisze to tu z płaczem nie potrafię się ogarnąć nie wiem co się dzieje 😢
Powodzenia! Przynajmniej zobaczysz pęcherzyk w macicy😃
 
Dziewczyny jadę dziś do lekarza wiem że serduszka pewnie nie zobaczę bo tak jak pisałam wcześniej dziś jest 5+0 ale tak się potwornie stresuje jeszcze mam taką nieprzyjemna sytuację w pracy też mnie trochę psychicznie męczy wszystko się kumuluje i nie wiem czy to hormony mną tak targają ale pisze to tu z płaczem nie potrafię się ogarnąć nie wiem co się dzieje 😢
Powodzenia ! To tak niestety jest,że te emocje się w nas teraz bardziej kumulują. Popłakać też trzeba 🙂
 
Dziewczyny jadę dziś do lekarza wiem że serduszka pewnie nie zobaczę bo tak jak pisałam wcześniej dziś jest 5+0 ale tak się potwornie stresuje jeszcze mam taką nieprzyjemna sytuację w pracy też mnie trochę psychicznie męczy wszystko się kumuluje i nie wiem czy to hormony mną tak targają ale pisze to tu z płaczem nie potrafię się ogarnąć nie wiem co się dzieje 😢
ja też męża terroryzuje od dwóch dni, że już biedny nie wie jak ma chodzić po domu, ucieka do ogrodu 🤣
Wczoraj popłakałam się na Trudnych Sprawach 🤣🤣
Doskonale rozumiem, co przechodzisz, chyba trzeba to przeżyć.
Trzymam kciuki za piękny pęcherzyk 🙃 daj znać!
 
Tak, progesteron wydziela się skokowo, czasem jest go więcej czasem mniej. Takie wartości są jak najbardziej ok. Ja raz tylko badalam i niecałe 13 🙁
Ale w jednostce nmol/l czy ng/ml bo to robi różnice. Jeżeli ng/ml to faktycznie szału nie ma, ale mieści się w widełkach 🙂 moje są w nmol/l czyli po przeliczeniu lekko ponad 21 teraz.
 
Dziewczyny , nie wiem czy pisałam ale pisałam chyba, że mnie boli aż udo od jajnika. Czy któraś z Was przechodziła cp? Tak strasznie się tego boję ,do wtorku chyba z nerwów wylewu dostane. Na IP nie jadę ,już poczekam do lekarza, bo beta jest jeszcze mimo wszystko malutka
Ja byłam w ciąży ektopowej, tylko nie w jajowodzie, a w bliźnie po cc. Miałam bardzo niską betę (w dniu zabiegu w 7 tc beta wynosiła trochę ponad 700) i nieregularne przyrosty. Do tego nie miałam żadnych objawów ciążowych, a w pierwszej ciąży i teraz mam. W pierwszej, zakończonej pozytywnie ciąży miałam silne bóle jajnika i nie było to nic groźnego.
 
reklama
Ale w jednostce nmol/l czy ng/ml bo to robi różnice. Jeżeli ng/ml to faktycznie szału nie ma, ale mieści się w widełkach 🙂 moje są w nmol/l czyli po przeliczeniu lekko ponad 21 teraz.
Ja badałam 2 dni po terminie @ i był 31 w ng/ml a 2 dni później 26, lekarz powiedział ze to normalne i o niczym nie świadczy progesteron zmienia się w ciągu dnia i w zależności o której zbadasz możesz mieć bardzo duże różnice dlatego powiedział ze jeśli nie ma plamien albo podejrzenia ciąży pozamacicznej nie powinno się badac bo to tylko stres bo każda przyszła mama myśli ze powinien rosnąć i jak spada to się martwi a to bzdura, niczego dobrego to nie wnosi.
Ja już nie badam po tej wizycie :)
 
Do góry