reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

Byłam dziś na necie i tak bardzo się stresowałam że aż nie byłam w stanie tu napisać. Aleee... wynik mnie zadawala na chwilę obecną, więc się chwalę :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-07-08-14-16-00-69_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-07-08-14-16-00-69_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    144,9 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Dziewczyny , nie wiem czy pisałam ale pisałam chyba, że mnie boli aż udo od jajnika. Czy któraś z Was przechodziła cp? Tak strasznie się tego boję ,do wtorku chyba z nerwów wylewu dostane. Na IP nie jadę ,już poczekam do lekarza, bo beta jest jeszcze mimo wszystko malutka
A ile miałaś tej bety? Pamiętaj, że ona szybko rośnie i ten 1000 całkiem szybko już jest.
 
Dziewczyny wiecie jak to jest z tym progesteronem? Może on nieznacznie się wahać? Bo w środę miałam 78,4 a dzisiaj 73,9 i teraz sama już nie wiem.
 
Dziewczyny wiecie jak to jest z tym progesteronem? Może on nieznacznie się wahać? Bo w środę miałam 78,4 a dzisiaj 73,9 i teraz sama już nie wiem.
Tak, progesteron wydziela się skokowo, czasem jest go więcej czasem mniej. Takie wartości są jak najbardziej ok. Ja raz tylko badalam i niecałe 13 🙁
 
Dziewczyny jadę dziś do lekarza wiem że serduszka pewnie nie zobaczę bo tak jak pisałam wcześniej dziś jest 5+0 ale tak się potwornie stresuje jeszcze mam taką nieprzyjemna sytuację w pracy też mnie trochę psychicznie męczy wszystko się kumuluje i nie wiem czy to hormony mną tak targają ale pisze to tu z płaczem nie potrafię się ogarnąć nie wiem co się dzieje 😢
 
reklama
Do góry