reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2023

reklama
Niby tak,na noc wiecie co mam ,żołądek tragedia,podchodzi mi tak do gardła caly dzień co zjadłam ... Schudłam już 3 kg
A probowalas z imbirem? Ponoć to taki naturalny wstrzymywać wymiotów i mdlosci. Widzialam jeszcze w aptece jak kupowałam witamy, że są jakieś takie tabletki przeciwko wymiotom dla kobiet w ciąży, ale nie patrzyłam dokładnie na skład i nazwe, bo ja nie mam narazie takich problemów. Jedyne co to rzuciło mi się w oczy że coś takiego w ogóle jest.
 
a probowalas z imbirem? Ponoć to taki naturalny wstrzymywać wymiotów i mdlosci. Widzialam jeszcze w apteka jak kupowałam witamy, że są jakieś takie tabletki przeciwko wymiotom dla kobiet, ale nie patrzyłam dokładnie bo ja nie mam narazie co w nich takich problemów. Jedyne co to rzuciło mi się w oczy że coś takiego w ogóle jest.
staraj się też dużo pic, najlepiej elektrolitów zeby uzupełnić braki w organizmie 😞 no i badz dzielna!
 
Hej

Dołączam się i ja 🥰 Wstępnie termin na 19 marca 😍 Póki co kreseczka to zaledwie cień cienia ale jednak! Za 2 dni powtarzam 😊 Ale czas szybko leci, dopiero co dołączyłam do grupy październikowe mamy 2021 a tu już druga pociecha w drodze 😍😍😍
Hej witaj! Gratulacje i nudnej ciąży życzę 🥰

Hej. To ile będzie miesięcy różnicy między maluchami ? U mnie między straszakami jest 14 miesięcy, ale młodszy ma dopiero 13 miesięcy 🤣
Ja mam między moimi 1.5roku różnicy a teraz między młodszym a bejbikiem będzie równe 3 lata bo młody też z marca 😁 Chciałam wszystkie 3 rok po roku ale kiepsko mi to wyszło 🤣
 
staraj się też dużo pic, najlepiej elektrolitów zeby uzupełnić braki w organizmie 😞 no i badz dzielna!
Ja właśnie nie wymiotuje,mdli mnie okropnie . Jedynie co to mogę spać ,jak już zasnę tak tylko siku mnie budzi i zasypiam dalej ...
Doktorka stwierdziła ,że to tak na początku często bywa a ja niedowagi nie mam aby się tym tak martwić 🙂
 
Dziewczyny , nie wiem czy pisałam ale pisałam chyba, że mnie boli aż udo od jajnika. Czy któraś z Was przechodziła cp? Tak strasznie się tego boję ,do wtorku chyba z nerwów wylewu dostane. Na IP nie jadę ,już poczekam do lekarza, bo beta jest jeszcze mimo wszystko malutka
 
Dziewczyny , nie wiem czy pisałam ale pisałam chyba, że mnie boli aż udo od jajnika. Czy któraś z Was przechodziła cp? Tak strasznie się tego boję ,do wtorku chyba z nerwów wylewu dostane. Na IP nie jadę ,już poczekam do lekarza, bo beta jest jeszcze mimo wszystko malutka
a beta rośnie prawidłowo?
 
Dziewczyny , nie wiem czy pisałam ale pisałam chyba, że mnie boli aż udo od jajnika. Czy któraś z Was przechodziła cp? Tak strasznie się tego boję ,do wtorku chyba z nerwów wylewu dostane. Na IP nie jadę ,już poczekam do lekarza, bo beta jest jeszcze mimo wszystko malutka
Może tak promieniuje po prostu ,ja przy okresie miałam takie bóle często aż na pośladki i plecy
 
reklama
Dziewczyny , nie wiem czy pisałam ale pisałam chyba, że mnie boli aż udo od jajnika. Czy któraś z Was przechodziła cp? Tak strasznie się tego boję ,do wtorku chyba z nerwów wylewu dostane. Na IP nie jadę ,już poczekam do lekarza, bo beta jest jeszcze mimo wszystko malutka
Pamiętaj też o tym, że jak zaczynasz się tym stresować, to ból może być bardziej odczuwalny, przynajmniej ja tak mam. Im bardziej się nakręcam tym bardziej somatyzuję. Będzie dobrze :)
 
Do góry