reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
tak. U mnie wyszło że mam przecieciala
A jaki Ci poziom wyszedł? Zrobiłam dzisiaj i mam IGG 116 Au/ml a igm niereaktywne więc przeszłam kiedyś...ciekawi mnie kiedy, czy mój 4 latek mnie zaraził. Położna mówi, że pewnie kwestia roku więc jednak obecność malucha w domu, przy wcześniejszym braku kontaktu z wirusem może być zagrożeniem
 
Czesc Dziewczyny, gratuluję Wam:) ja rez mam termin na marzec. Powiedzcie jak sue zapatrujecie na szczepienie na covid, ja się boję nie wiem czf się zaszczepić, z drugiej strony boję się hak będą patrzeć przy porodzie ... ehhh ciężkie czasy.... pozdrawiam serdecznie
 
Czesc Dziewczyny, gratuluję Wam:) ja rez mam termin na marzec. Powiedzcie jak sue zapatrujecie na szczepienie na covid, ja się boję nie wiem czf się zaszczepić, z drugiej strony boję się hak będą patrzeć przy porodzie ... ehhh ciężkie czasy.... pozdrawiam serdecznie
A jakie masz obawy, co jest na przeciw? :)
 
Ogólnie w kwestii szczepień to polecam grupę na Fejsie szczepienia-rozwiewamy wątpliwości, wypowiadają się tam lekarze, grupa jest prywatne, wstawiają wszelkie wyniki badań analizy na temat szczepień, po wyszukaniu w lupce hasła ciąża wyskoczą posty, w których kobiety opisują jak przeszły szczepienie itd wiele mam już urodziło i badało przeciwciała u dzieciaczka i po szczepieniu w ciąży maluch po porodzie ma przeciwciała. Można poczytać i podjąć decyzję bo jednak można się bać bo nie ma dokładnych badań ale ja tam ufam, że zaszczepiłam się i zrobiłam dobrze. Ale to już każda z nas musi sama podjąć decyzję, grunt to nie panikować :)
 
Czesc Dziewczyny, gratuluję Wam:) ja rez mam termin na marzec. Powiedzcie jak sue zapatrujecie na szczepienie na covid, ja się boję nie wiem czf się zaszczepić, z drugiej strony boję się hak będą patrzeć przy porodzie ... ehhh ciężkie czasy.... pozdrawiam serdecznie
Ja się jeszcze nie zaszczepiłam i mój partner też nie :) narazie robimy wszystkie badania bo np. U niego tata miał zakrzepice. Chcemy do tego podejść z głową :)
 
Czesc Dziewczyny, gratuluję Wam:) ja rez mam termin na marzec. Powiedzcie jak sue zapatrujecie na szczepienie na covid, ja się boję nie wiem czf się zaszczepić, z drugiej strony boję się hak będą patrzeć przy porodzie ... ehhh ciężkie czasy.... pozdrawiam serdecznie
Ja się zaszczepiłam Johnsonem nie wiedząc że jestem w ciazy. Jak narazie z dzieckiem wszystko dobrze
 
reklama
Witam dziewczyny , może któraś mama mi pomoże … Dziś rano znalazłam na bieliźnie grudkę śluzu - zbita i zaróżowioną miejscami . Czy któraś z was miała kiedyś z czymś podobnym do czynienia ? Szczerze mówiąc się wystraszyłam i nie wiem czy mam jak najszybciej szorować do lekarza czy tez nie . Jestem w 19 tyg ciąży . Z góry dziękuje za odpowiedz
 
Do góry