reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, czy pamiętacie jak byliście na poczatku drugiego trymestru 15/16tc miałyście tak, ze nie czujecie jakbyście były w ciazy?( Chodzi o jakiekolwiek dolegliwości w brzuszku, smyranie, łaskotanie, rozciąganie.) Ja do 14tc miałam a teraz jakby się wyciszyło i nic. Zero
😳
 
Przybijam piateczke z Toba. Też 3 chłopak u mnie i też jeśli chodzi o imię tym razem w głowie pustka. Niby jest jeszcze bardzo dużo czasu ale przy poprzedniej dwójce mieliśmy choć parę pomysłów imion już a teraz ... Nul zero nic
Powiem Wam że mam jakiś rozpiernicz w głowie, dwa zwoje mózgowe więcej niż kura 🤦wczoraj byłam na zakupach spożywczych raz że połowy rzeczy które miałam kupić nie kupiłam to zostawiłam część przy kasie podczas pakowania🤦🤷🤷
Dziś jak wyjeżdżałam autem spod domu to walnelam w słupek ograniczający ulice od chodnika... Słupek który od wieków jest w tym samym miejscu, na parkingu pusto, pełno miejsca na manewry a ja i tak przypitolilam w ten slupek 🤦 mówię wam mózg mi ścięło . W ogóle jestem jakaś niezdarna, tu coś upuszcze , tam przewroce
a jakie imiona mają Twoi chłopcy? Ja mam kilka typów, ale jakoś nie jestem do rządnego przekonana. Czekam, az mąż sie skupi na tym temacie i rzuci jakieś propozycje 🙈
Dzień dobry dziewczynki 💚
Ja dziś 14tc4d brzuszka prawie nie widać, lekko coś tam wystaje, ale mało co 🙈🙂
Żadnych objawów brak, nudności ustały, wiec się cieszę ❤️
u mnie jeszcze miesiąc temu nie było widać brzucha. 4 ciąża moja i teraz kiedy wybiła połówka ciąży już nie da się ukryć 🤭 ale jakimś cudem dzieci jeszcze nie zapytały o powiększony brzuch mamy, a zawsze miałam płaski brzuch, no więc chyba będę musiała im wkrótce powiedzieć.

Ja dzisiaj przyjęłam zaległą drugą dawkę Pfizera, mija ponad 8 godzin od szczepienia jak na razie samopoczucie ok, delikatnie boli ręka ale taki lęk co tam w środku u malucha się dzieje się pojawia 😑 oczywiście już detektor poszedł w ruch
ja dopiero planuje szczepienia, bo w DE dopiero od 2-3tyg pozwalają szczepić ciężarne które są w 2 trym
A tak z innej beczki dziewczynki znacie już płeć bobasków? Czujecie ruchy?🥰
u mnie już pewne że chłopiec, ruchy pojedyncze jakoś od 15tyg, obecnie koniec 20tygodnia i ruchy są już cały dzień wyczuwalne. Nadal delikatne, ale są. Łożysko mam na tylnej ścianie, a to sprzyja.

Właśnie wyszłam z badań. Wszystko jest dobrze mały poraz kolejny postanowił potwierdzić płeć i wystawił siurka 😂 waży już 200g 🥰
mój chłopczyk w 19+1 miał 300gr i 21 cm 😁 ale wypada na małego w porównaniu do rodzeństwa, ciekawa jestem jaki się urodzi.

Czesc Dziewczyny, gratuluję Wam:) ja rez mam termin na marzec. Powiedzcie jak sue zapatrujecie na szczepienie na covid, ja się boję nie wiem czf się zaszczepić, z drugiej strony boję się hak będą patrzeć przy porodzie ... ehhh ciężkie czasy.... pozdrawiam serdecznie
no ja np nie mam parcia na szczepienie. U nas dopiero od 2-3tygmoga się ciężarne szczepić. Z drugiej strony bez szczepienia lub testu nigdzie nie można wejść. Kiedy sytuacja się pogorszy już tylko szczepieni będą mogli się ruszyć gdziekolwiek. Jedynie supermarkety zostają. Niby się praktycznie nie ruszam nigdzie. No sama nie wiem. Raczej itak mnie to czeka 😪 prędzej czy później. Mąż już dawno zaszczepiony. Mnie interesuje tylko to czy będzie mógł być ze mną przy porodzie. Jeśli tak to nie muszę się szczepic już teraz. Ale niby mówią, że lepsze skutki szczepionki niż przejść corona wirusa podczas ciąży.

Hej dziewczyny, czy pamiętacie jak byliście na poczatku drugiego trymestru 15/16tc miałyście tak, ze nie czujecie jakbyście były w ciazy?( Chodzi o jakiekolwiek dolegliwości w brzuszku, smyranie, łaskotanie, rozciąganie.) Ja do 14tc miałam a teraz jakby się wyciszyło i nic. Zero
😳
ja pamiętam, że tak miałam. Brzuch nie był jeszcze bardzo widoczny, raczej płaski. Nic nie bolało. Leżałam nadal na brzuchu bez czucia macicy, ruchy też byky spordyczne wtedy, nawet raz mówiłam mezowi, że nie czuje się jak w ciąży.
 
Hej dziewczyny, czy pamiętacie jak byliście na poczatku drugiego trymestru 15/16tc miałyście tak, ze nie czujecie jakbyście były w ciazy?( Chodzi o jakiekolwiek dolegliwości w brzuszku, smyranie, łaskotanie, rozciąganie.) Ja do 14tc miałam a teraz jakby się wyciszyło i nic. Zero
😳
Tak miałam tak na początku, później się diametralnie zmieniło 😂
 
Hej dziewczyny, czy pamiętacie jak byliście na poczatku drugiego trymestru 15/16tc miałyście tak, ze nie czujecie jakbyście były w ciazy?( Chodzi o jakiekolwiek dolegliwości w brzuszku, smyranie, łaskotanie, rozciąganie.) Ja do 14tc miałam a teraz jakby się wyciszyło i nic. Zero
😳
Ja pamiętam, ale u mnie to było chyba wcześniej bo nagle zaczęłam się tak dobrze czuć. Odrazu spanikowałam, że coś jest nie tak, przez tydzień super a później zaczęło się z zapachami. Wszystko mi smierdziało. Na wszystko miałam odruch wymiotny... A teraz znowu jest super 😁 także w ciąży różnie bywa raz lepiej raz gorzej. Wcześniej bardzo panikowałam, czytałam wszystkie forum świata, sama się nakręcałam i w pewnym momencie uznałam, że czas się zdać na siebie i swoją intuicję i żyje sobie spokojnie 😊
 
Hej hej :) ja mam takie pytanie czy ktoś miał skurcze łydek uczucie ciężkich nóg i wiązał to z łożyskiem w poprzedniej ciąży było od klejony i teraz co chwilę panikuje jak mnie złapią skurcze nic pytam czy ktoś u was ma wszystko jest w porządku z łożyskiem ?:) u nas 16 tydzien :)
 
reklama
Hej hej :) ja mam takie pytanie czy ktoś miał skurcze łydek uczucie ciężkich nóg i wiązał to z łożyskiem w poprzedniej ciąży było od klejony i teraz co chwilę panikuje jak mnie złapią skurcze nic pytam czy ktoś u was ma wszystko jest w porządku z łożyskiem ?:) u nas 16 tydzien :)
Skurcze łydek to raczej skutki brak magnezu w organizmie
 
Do góry