reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Jak tam dziewczyny samopoczucie...mnie gania wilczy apetyt i jakoś od wczoraj zaczęłam odczuwać efekt podnoszenia się brzucha. Ruchy przemieszczają się coraz wyżej, jak do tej pory główne powiększenie brzucha znajdowało się w okolicy podbrzusza nad spojeniem łonowym tak teraz brzuch ogólnie zaczyna się robić okrągły coraz wyżej 🙆
 
reklama
Jak tam dziewczyny samopoczucie...mnie gania wilczy apetyt i jakoś od wczoraj zaczęłam odczuwać efekt podnoszenia się brzucha. Ruchy przemieszczają się coraz wyżej, jak do tej pory główne powiększenie brzucha znajdowało się w okolicy podbrzusza nad spojeniem łonowym tak teraz brzuch ogólnie zaczyna się robić okrągły coraz wyżej 🙆
Mnie nie opusza wieczna senność😀 i mam bol żeber nie wiem dlaczego😃 a ogólnie to ok brzuszek rośnie🥰
 
Jak tam dziewczyny samopoczucie...mnie gania wilczy apetyt i jakoś od wczoraj zaczęłam odczuwać efekt podnoszenia się brzucha. Ruchy przemieszczają się coraz wyżej, jak do tej pory główne powiększenie brzucha znajdowało się w okolicy podbrzusza nad spojeniem łonowym tak teraz brzuch ogólnie zaczyna się robić okrągły coraz wyżej 🙆
U mnie dzisiaj dzień aktywny, cały tydzień nic praktycznie nie robiłam a dzisiaj wstałam jak nowonarodzona 😁 i chciałam upiec dwie małe chałki a wyszły mi jak dwa bochenki chleba 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20211009_152939_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_20211009_152939_com.whatsapp.jpg
    307,4 KB · Wyświetleń: 55
Ja to poprostu się boję coś kupić. Przeszłam 6 poronień I może dopiero coś symbolicznego kupię po polowkowych.
Cześć Wam, spuchła mi stopa od dołu prawej nogi i boli mnie noga na dole podaczs chodzenia jestem w 16 tygodniu, czy wy też tak macie? Marie się bo jedno poronienie już za mną wczoraj byłam na kontroli i było ok a dziś ta noga
 
Cześć Wam, spuchła mi stopa od dołu prawej nogi i boli mnie noga na dole podaczs chodzenia jestem w 16 tygodniu, czy wy też tak macie? Marie się bo jedno poronienie już za mną wczoraj byłam na kontroli i było ok a dziś ta noga
Ale to myślisz, że to takie typowe zatrzymanie wody, puchnięcie nóg ? Może jakiś uraz stopy? Ja nie miałam w pierwszej ciąży ani jak do tej pory do czynienia z opuchlizną.
 
reklama
Do góry