reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Zainteresowałam się tą chorobą, bo znajoma stara się o drugie dziecko i zrobiła sobie przed staraniami badanie w kierunku cytomegalii i wyszło jej igm dodatnie, że aktualnie przechodzi a ma lekkie objawy przeziębienia...i tak zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo, że już przeszłam kiedyś w dzieciństwie lub po urodzeniu pierwszego dziecka bo jednak przedszkolak w domu i zarazić się w ciąży byłoby niefajnie 🤔😖
 
Zainteresowałam się tą chorobą, bo znajoma stara się o drugie dziecko i zrobiła sobie przed staraniami badanie w kierunku cytomegalii i wyszło jej igm dodatnie, że aktualnie przechodzi a ma lekkie objawy przeziębienia...i tak zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo, że już przeszłam kiedyś w dzieciństwie lub po urodzeniu pierwszego dziecka bo jednak przedszkolak w domu i zarazić się w ciąży byłoby niefajnie 🤔😖
możesz zrobić sobie to badanie prywatnie w diagnostyce np. koszt nie jest jakiś duży coś ok. 100 zl za igg i igm
 
U mnie przed prenatalnymi na usg był "chlopczyk" na prenatalnych dziewczynka i pożniej 16+3 dziewczynka 😉Ciekawe jak będzie dalej 😀.... Ja też nie mam objawów chyba jedynie zawroty glowy i gorzko w ustach po jedzeniu 🤢.. Ja czuję ruchy od 16tyg raz mocniej raz mniej i się schizuje 😬
Czy możesz opisać dokładniej w jaki sposób czujesz ruchy? U mnie jutro będzie dokładnie 16 tyg. i czasami czuje coś ale nie jakieś delikatne kopnięcia tylko bardziej tak jakby mała się rozciągała i wiercila. Sama już nie wiem czy czuje ruchy dziecka czy tylko skurcze macicy.
 
Czy możesz opisać dokładniej w jaki sposób czujesz ruchy? U mnie jutro będzie dokładnie 16 tyg. i czasami czuje coś ale nie jakieś delikatne kopnięcia tylko bardziej tak jakby mała się rozciągała i wiercila. Sama już nie wiem czy czuje ruchy dziecka czy tylko skurcze macicy.
To są takie puknięcia w brzuchu poniżej pępka jak przykładam rękę To nic a jak np usiądę, to takie Puk od srodka i koniec. Zazwyczaj wieczorem i w południe:) dla mnie to było jasne bo nigdy czesniej tak nie czułam. Z tym ze odczucia ruchów są naprawdę w różnych tygodniach ciąży:) Myślę że jak poczujesz nie pomylisz z niczym. U mnie może pojawiły się wcześniej bo.mialam operacje na macicy ;) I jest bardziej czuła:)
 
reklama
Do góry