reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ☺️❤️ wyniki pappa u mnie potwierdziły to co już wcześniej zdiagnozował inny lekarz - mam nadciśnienie i grozi mi rzucawka więc pappa tylko potwierdziła że mogę się spodziewać problemów. Mam nadzieję że na problemach z łożyskiem się skończy a chłopczyna który rośnie w brzuchu faktycznie jest zdrowy ☺️
Dodatkowo z pappa wyszło mi ryzyko wewnątrzmacicznego zahamowania wzrostu płodu aż 1:20 więc to już ewidentnie pokazuje że mogę mieć problemy z łożyskiem 🙈 na szczęście już jestem na lekach więc to jest do ogarnięcia.
Cieszę się że u większości z was ciąża przebiega bez powikłań ☺️ a stresować się będziemy wszystkie, najpierw w ciąży a potem po porodzie i w przyszłości🙈 nigdy nie wiadomo co np taki 16latek wywinie 😅
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ☺️❤️ wyniki pappa u mnie potwierdziły to co już wcześniej zdiagnozował inny lekarz - mam nadciśnienie i grozi mi rzucawka więc pappa tylko potwierdziła że mogę się spodziewać problemów. Mam nadzieję że na problemach z łożyskiem się skończy a chłopczyna który rośnie w brzuchu faktycznie jest zdrowy ☺️
Dodatkowo z pappa wyszło mi ryzyko wewnątrzmacicznego zahamowania wzrostu płodu aż 1:20 więc to już ewidentnie pokazuje że mogę mieć problemy z łożyskiem 🙈 na szczęście już jestem na lekach więc to jest do ogarnięcia.
Cieszę się że u większości z was ciąża przebiega bez powikłań ☺️ a stresować się będziemy wszystkie, najpierw w ciąży a potem po porodzie i w przyszłości🙈 nigdy nie wiadomo co np taki 16latek wywinie 😅
Ale wiecie co...stres większy jest jak jest się w ciąży niż po porodzie. Potem to już widzisz to dziecko, wiesz czy ma gorączkę itd czy oddycha. A będąc w ciąży chyba jedynym uspokajaczem dla nas by było USG każdego dnia :D
 
Oooo tak! Ja najchętniej chodziłabym na usg co tydzień [emoji2] ale mam detektor od 3 dni i mega mnie uspokaja [emoji2]
Potwierdzam - też zakupiłam ostatnio detektor i to świetna sprawa 😁 wcześniej przed każdym USG wyglądałam jak galaretka, teraz przynajmniej wiem że serduszko bije ☺️ jak już dostanę wyniki badań to chyba nic mnie nie będzie w stanie zestresować 🙈
Wracając do detektora - za pierwszym razem szukałam dziecka chyba 20 min i nic 🙈 okazało się że szukam za wysoko, dziś namierzyłem małego w kilka sekund 😉
 
Mam trochę dziwne pytanie, czy wasze maluchy są umiejscowione dokładnie na środku brzucha? Mi się wydaje ze mała jest bardziej z prawej strony bo kiedy położę się na płasko największa górka jest właśnie z prawej strony☺️
 
Mam trochę dziwne pytanie, czy wasze maluchy są umiejscowione dokładnie na środku brzucha? Mi się wydaje ze mała jest bardziej z prawej strony bo kiedy położę się na płasko największa górka jest właśnie z prawej strony☺️
U mnie to na środku typowo pod pępkiem jest wybrzuszenie. Nie wiem czemu u ciebie tak może być :) później jak dziecko duże to różne kształty brzuch przyjmuje ale teraz to myślę, że za wcześnie na taką przyczynę :) chyba, że jest to może związane z umiejscowieniem łożyska ale nie znam się :D
 
U mnie to na środku typowo pod pępkiem jest wybrzuszenie. Nie wiem czemu u ciebie tak może być :) później jak dziecko duże to różne kształty brzuch przyjmuje ale teraz to myślę, że za wcześnie na taką przyczynę :) chyba, że jest to może związane z umiejscowieniem łożyska ale nie znam się :D
Ostatnio pękła mi cysta z prawej strony to może to jest powód. Kurczę jutro mam wizytę u lekarza to musze zapytać czy to normalne😐
 
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ☺️❤️ wyniki pappa u mnie potwierdziły to co już wcześniej zdiagnozował inny lekarz - mam nadciśnienie i grozi mi rzucawka więc pappa tylko potwierdziła że mogę się spodziewać problemów. Mam nadzieję że na problemach z łożyskiem się skończy a chłopczyna który rośnie w brzuchu faktycznie jest zdrowy ☺️
Dodatkowo z pappa wyszło mi ryzyko wewnątrzmacicznego zahamowania wzrostu płodu aż 1:20 więc to już ewidentnie pokazuje że mogę mieć problemy z łożyskiem 🙈 na szczęście już jestem na lekach więc to jest do ogarnięcia.
Cieszę się że u większości z was ciąża przebiega bez powikłań ☺️ a stresować się będziemy wszystkie, najpierw w ciąży a potem po porodzie i w przyszłości🙈 nigdy nie wiadomo co np taki 16latek wywinie 😅
W wyniku ppapy można stwierdzić zapowiadająca się zrucawke?
 
reklama
Jutro też mam badsnie prenatalne i strasznie się boję? Przed każdym usg mam za wysokie cisnienie ze strachu, a w domu jest w normie
 
Do góry