reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jak dobrze, że jak poszłam na nieświadomce na pobranie krwi. Nawet nie wiedziałam jak co i po co. Nikt mi nie wytłumaczył i mniej stresu miałam do USG 😂
Ja niby wiedziałam i jakoś się nie stresowałam. Tylko nie wiedziałam czemu u innych tez pisze właśnie o stwierdzeniach czy może być ten stan przedrzucawkowy. Bo tak jak mówię ja miałam wynik tylko z tymi trzema zespołami 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😃 Można oszaleć
 
Ja niby wiedziałam i jakoś się nie stresowałam. Tylko nie wiedziałam czemu u innych tez pisze właśnie o stwierdzeniach czy może być ten stan przedrzucawkowy. Bo tak jak mówię ja miałam wynik tylko z tymi trzema zespołami 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😃 Można oszaleć
Ja pewnie bym się stresowała panikara nr1 😂 ostatnio jak myślałam, że nie mam objawów ciążowych to teraz od 2 tygodni dzień bez mdłości dzień stracony 🤭
 
Ja pewnie bym się stresowała panikara nr1 😂 ostatnio jak myślałam, że nie mam objawów ciążowych to teraz od 2 tygodni dzień bez mdłości dzień stracony 🤭
Ja odkąd zaczęłam ten drugi trymestr to nic mi nie jest, mdłości przeszły. Jedynie co to pojawiły się te kłóciła na dole i przy pępku 😃🙈 ale wiadomo nadal strach, ja nie wiem kiedy człowiek będzie w spokoju ciąże przechodził, może w trzecim trymestrze 😂😂😂
 
reklama
Ja odkąd zaczęłam ten drugi trymestr to nic mi nie jest, mdłości przeszły. Jedynie co to pojawiły się te kłóciła na dole i przy pępku 😃🙈 ale wiadomo nadal strach, ja nie wiem kiedy człowiek będzie w spokoju ciąże przechodził, może w trzecim trymestrze 😂😂😂
W trzecim jak nas brzuch zaboli to będziemy panikować czy to już poród czy jeszcze nie 🤦😂
 
Do góry