reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jezu, No!!! 😂😂😂😂 pewnie tak, byle do marca 🙉
Ja to w pierwszej ciąży schizowałam...naczytałam się jakie są objawy porodu, że np biegunka bo się organizm oczyszcza. Zaszkodziło mi coś, dostałam biegunki w 36 tyg. to już męża mordowałam, że chyba rodzę :D potem miałam te skurcze przepowiadające też prawie na oddziale wylądowałam bo na ktg skurcze wychodziły u położnej na wizycie :D
 
A jak to dalej wygląda skierowali panią na dalsze badania? Jak wynik jest nie prawidlowy
U mnie wyniki wyszły dobrze. Każde ryzyko wady wyszło bardzo odległe, wiec dzieciątka zdrowe. Nie wiem jak jest jak wyjdzie wysokie ryzyko to wysyłają chyba na nifty i na amniopunkcję ale nie jestem pewna
 
Ja to w pierwszej ciąży schizowałam...naczytałam się jakie są objawy porodu, że np biegunka bo się organizm oczyszcza. Zaszkodziło mi coś, dostałam biegunki w 36 tyg. to już męża mordowałam, że chyba rodzę :D potem miałam te skurcze przepowiadające też prawie na oddziale wylądowałam bo na ktg skurcze wychodziły u położnej na wizycie :D
Ja z bliźniakami to myśle że i tak wyląduje na cesarce 🤷‍♀️😃 Ale to prawda każde jakieś zakłócie to już czy to dobrze czy źle 😂
 
Ja pewnie bym się stresowała panikara nr1 😂 ostatnio jak myślałam, że nie mam objawów ciążowych to teraz od 2 tygodni dzień bez mdłości dzień stracony 🤭
U mnie tez już nie było nic (poza roznymi bólami w okolicach macicy), a od trzech dni wróciły mi mdłości 🤷‍♀️ Mam nadzieje, ze z przemęczenia i jutro czy pojutrze się skończą, bo wcale mi do tego nie tęskno. Dzisiaj byłam albo mocno głodna, albo było mi niedobrze, brak stanów pośrednich 😂
 
No pewnie tak 😂 Ja zawsze myślałam ze to jest taki blogi stan 😂 a człowiek przed każda wizytą sie zamartwia czy dobrze sie wszystko rozwija
Tak! Zawsze się mówi, ze to piękny i magiczny czas. Gdzieś na forum padło sformułowanie, które bardzo mi się spodobało i przejęłam do używania: „magiczny do porzygu” 😂. Bóle, stres, mdłości, niewygody, niemożność jedzenia wielu pyszności - te dzieci mogłyby rosnąć szybciej w środku ;)
 
Ja z bliźniakami to myśle że i tak wyląduje na cesarce 🤷‍♀️😃 Ale to prawda każde jakieś zakłócie to już czy to dobrze czy źle 😂
Wiem, że są kobiety, które chcą cesarkę ale ja to się boję. Ciebie to może czekać przymus. Te całe przygotowania cewniki znieczulenia bycie świadomą w trakcie jak ci tną brzuch :D potem to dochodzenie do siebie po...ja po SN porodzie leżałam w sali gdzie na przeciwko w izolatce była dziewczyna po cesarce, poruszyła się za szybko wymiotowała potem. Nie wiem co gorsze :D ból porodowy czy cesarka :D
 
reklama
Tak! Zawsze się mówi, ze to piękny i magiczny czas. Gdzieś na forum padło sformułowanie, które bardzo mi się spodobało i przejęłam do używania: „magiczny do porzygu” 😂. Bóle, stres, mdłości, niewygody, niemożność jedzenia wielu pyszności - te dzieci mogłyby rosnąć szybciej w środku ;)
O tak, jakby ciąża trwała trzy miesiące to by było optymalnie. Trochę się pomęczysz i już pyk po wszystkim. Niby szybko leci czas, ale kurde gdzie tam do marca 🙉 Jeszcze niedawno mówiłam że mało zostało ale teraz to się dłuży jakoś do tych połówkowych nawet 🙉😂😂😂
 
Do góry