reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Po kolejnym ciężkim dniu mam przemyślenie.
Uwaga ... Pierdziele ta robotę! 🙈 Mówię w pracy jak jest, ja się nie będę stresowac wizja publicznego pawia w pracy 😏 Musi być wszystko dobrze, serduszko bije, objawów mi przybywa a to ponoć dobry znak, nie będę się zmuszać do zadowalania wszystkich wokół skoro mój stan na to nie pozwala. Postanowione, mam nadzieję że do środy mi nie przejdzie odwaga 😂 (w środę mój szef wraca z urlopu)
No i bardzo dobrze! Ja już to mam za sobą i wiesz co usłyszałam w pracy "nie przejmuj się, musisz teraz dbać o siebie, a praca jest na drugim miejscu" 😀 A ja się tak stresowałam 🙈 Teraz przynajmniej męczę się w domu, a nie publicznie.
 
reklama
Po kolejnym ciężkim dniu mam przemyślenie.
Uwaga ... Pierdziele ta robotę! 🙈 Mówię w pracy jak jest, ja się nie będę stresowac wizja publicznego pawia w pracy 😏 Musi być wszystko dobrze, serduszko bije, objawów mi przybywa a to ponoć dobry znak, nie będę się zmuszać do zadowalania wszystkich wokół skoro mój stan na to nie pozwala. Postanowione, mam nadzieję że do środy mi nie przejdzie odwaga 😂 (w środę mój szef wraca z urlopu)
Gratuluję przemyślenia! Do boju ! 😀
 
Hej Dziewczyny jestem juz po. Serduszko bije. Tętno wynosi 143. CRL 6.0mm to dobrze? Z usg wychodzi tak samo jak z OM
 

Załączniki

  • 20210725_162451.jpg
    20210725_162451.jpg
    815,2 KB · Wyświetleń: 79
Ostatnia edycja:
Po kolejnym ciężkim dniu mam przemyślenie.
Uwaga ... Pierdziele ta robotę! 🙈 Mówię w pracy jak jest, ja się nie będę stresowac wizja publicznego pawia w pracy 😏 Musi być wszystko dobrze, serduszko bije, objawów mi przybywa a to ponoć dobry znak, nie będę się zmuszać do zadowalania wszystkich wokół skoro mój stan na to nie pozwala. Postanowione, mam nadzieję że do środy mi nie przejdzie odwaga 😂 (w środę mój szef wraca z urlopu)
Mi ostatnio powiedziała pewną mądrą rzecz moja kumpela z pracy - , że ciąża to niby nie choroba, ale jak co do czego by doszło, to było by gadanie dlaczego się wcześniej nie poszło na L4. Tu już nie chodzi tylko o twoje zdrowie - tu chodzi o dziecko (i tak- choć wiem, że to jest płód to mimo wszystko mówię z mężem do brzucha jakby nasza fasolka miała wszytko zrozumieć 😂) . Stres i zamartwianie się nie służy tobie a tym bardziej maluchowi.
 
Tego nie można brać zbyt dosłownie, wszystko zależy od tego kiedy ktoś się dowiaduje 😅 Znam przypadek dziewczyny, która zorientowała się w 8. miesiącu 🙈
Nie no bez przesady 🙈 to co przez tyle czasu nie miała okresu i się tym nie zainteresowała? Albo dlaczego urósł jej brzuch, przez jedzenie? Takie przypadki może były za czasów naszych babć, kiedy diagnostyka, dokształcanie i ginekologia nie była jeszcze taka rozwinięta 😁 uwierzę, że ktoś dowiaduje się w 3, 4, 5 miesiącu, bo ok może całe życie miał jakieś problemy hormonalne, problemy z miesiączką, plamienia albo jej brak przez dłuższy czas i dlatego nie zwracał zbytnio uwagi, ale w 8 miesiącu w obecnych czasach, to dla mnie nie do pojęcia 🙈
 
O matko...mam tak samo. Wszystkie te żele i płyny pachną tak intensywnie...najgorzej kiedy mam skorzystać z toalety - kostki do toalety i odświeżacz jest tak intensywny, że głowę muszę trzymać nad umywalką bo boje się, że zaraz pawia puszczę...
Hahaha i ja mam dokładnie to samo, kostka wc nigdy nie miała takiego zapachu 🤣 najpierw dostało się mężowi, że pewnie kupił jakąś nową, a później się zorientowałam, że tylko mi tak wszystko zalatuje 🤢🤢
 
reklama
Do góry