reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Czyli swój wynik mam odczytywać dla 5 tygodnia? Nie dla 6?
Przy okazji upewnię się i Was podpytam - jak powtórzę za 48 godzin, czyli we wtorek rano, to powinnam mieć minimum 2152?
Minimalny przyrost w 48h to 66%, więc u ciebie wychodzi 1786. Co do drugiego pytania, to jesteś w 5 tygodniu, ale na te normy i tak nie warto patrzeć ;)
 
Ja mam dziś jakis gorszy dzien.. cały czas sie zastanawiam czy u mnie będzie wszystko ok.. Był tylko pęcherzyk ciążowy a następna wizyta 20.08.. Będę jutro próbować się gdzieś dostać na USG bo oszaleje z ta nie wiedzą co się tam dzieje, czy coś rośnie 😞
 
reklama
Ale wiecie co to sie okaze na nastepnym usg ile ma bo to słabo widoczne jest raczej bym powiedziala ze słaby sprzęt tam mają ale jak na prywatna klinikę powinni miec wypas. no cóż powiedziała mi babeczka że wszystko ok jest serduszko też no i że jest jedno :)
 
Do góry