reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, mam wyniki. Wygląda chyba, że jest w miarę ok? Zaczęłam 6 tydzień (5+0)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210725-163637_Drive.jpg
    Screenshot_20210725-163637_Drive.jpg
    63 KB · Wyświetleń: 103
Po kolejnym ciężkim dniu mam przemyślenie.
Uwaga ... Pierdziele ta robotę! 🙈 Mówię w pracy jak jest, ja się nie będę stresowac wizja publicznego pawia w pracy 😏 Musi być wszystko dobrze, serduszko bije, objawów mi przybywa a to ponoć dobry znak, nie będę się zmuszać do zadowalania wszystkich wokół skoro mój stan na to nie pozwala. Postanowione, mam nadzieję że do środy mi nie przejdzie odwaga 😂 (w środę mój szef wraca z urlopu)
 
reklama
Mialam tak w 1 ciąży;D teraz pastę do zębów kocham wręcz mi smakuje haha. Ale inne środki typu proszek do prania żele pod prysznic to wszystko strasznie pachnie:/
O matko...mam tak samo. Wszystkie te żele i płyny pachną tak intensywnie...najgorzej kiedy mam skorzystać z toalety - kostki do toalety i odświeżacz jest tak intensywny, że głowę muszę trzymać nad umywalką bo boje się, że zaraz pawia puszczę...
 
Do góry