reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czasem teleporady sa ok - dzięki temu np. dzień po usg i wykryciu krwiaka miałam zwolnienie i przepisane leki. Ale sens jest zachowany tylko w kolejności - badanie-> szybka reakcja telefoniczna, a nie takie zgadywanki bez badań…
 
reklama
Czasem teleporady sa ok - dzięki temu np. dzień po usg i wykryciu krwiaka miałam zwolnienie i przepisane leki. Ale sens jest zachowany tylko w kolejności - badanie-> szybka reakcja telefoniczna, a nie takie zgadywanki bez badań…
Dokładnie, co jak co ale usg jest na pierwszym miejscu. Dlatego ja myśle że jeśli coś mega złego się dzieje a nie można się zapisać do swojego lekarza to albo do innego się na szybko zapisać albo nic innego tylko jechac na izbę przyjęć, zawsze usg zrobią
 
witam :)
ja tradycyjnie na nogach od 4.30, mój pies ma swój rytm dnia, a domownicy swój, ręce mi już opadają na te nocne pobudki .....
ale za to wstawiłam już keksa do piekarnika, spije kawkę i zaraz się biorę za paczki :)
dzisiaj ma nas zaszczycić wizytą teściówka, bardzo mnie to cieszy ..... (żart oczywiście :angry:)
szczególnie po tym jaką głupotę palnęła jak się dowiedziała że jestem w ciąży, to tak mnie wkurza nawet jej głos a teksty to już w ogóle .... :no:
już uprzedziłam męża, że jak znowu coś palnie to nie będę się hamować i tak jej odpyskuje, że do świat Bożego Narodzenia jej nie będę musiała oglądać 😂
 
Dokładnie, co jak co ale usg jest na pierwszym miejscu. Dlatego ja myśle że jeśli coś mega złego się dzieje a nie można się zapisać do swojego lekarza to albo do innego się na szybko zapisać albo nic innego tylko jechac na izbę przyjęć, zawsze usg zrobią
Ja odrazu bym poszukała lekarza który zrobil by mi usg z dobrym sprzętem żeby mieć spokojna głowę. Albo bym w ostateczności poszła na szpital.
 
witam :)
ja tradycyjnie na nogach od 4.30, mój pies ma swój rytm dnia, a domownicy swój, ręce mi już opadają na te nocne pobudki .....
ale za to wstawiłam już keksa do piekarnika, spije kawkę i zaraz się biorę za paczki :)
dzisiaj ma nas zaszczycić wizytą teściówka, bardzo mnie to cieszy ..... (żart oczywiście :angry:)
szczególnie po tym jaką głupotę palnęła jak się dowiedziała że jestem w ciąży, to tak mnie wkurza nawet jej głos a teksty to już w ogóle .... :no:
już uprzedziłam męża, że jak znowu coś palnie to nie będę się hamować i tak jej odpyskuje, że do świat Bożego Narodzenia jej nie będę musiała oglądać 😂
Ty to masz siłę😀 ja póki co to myślami jestem gdzie indziej nie potrafię się zorganizować i nic mi się nie chce. Myślę za jak pójdę do lekarza w poniedziałek i będzie ok. To zacznę działać. 😃 Teściowa wytrzymasz😘
 
Ty to masz siłę😀 ja póki co to myślami jestem gdzie indziej nie potrafię się zorganizować i nic mi się nie chce. Myślę za jak pójdę do lekarza w poniedziałek i będzie ok. To zacznę działać. 😃 Teściowa wytrzymasz😘
nie jestem do końca przekonana z tą moją teściową 😂
ja też myślę o tych moich wizytach (9.09-gin, 17.09-prenatalne), ale funkcjonować jakoś muszę, teraz jeszcze młody do szkoły :rolleyes: pocieszam się jednym, że jak będę na wizycie u gina to już będzie zaczęty 11 tydzień więc te podstawowe rzeczy typu przezierność karkowa, CRL, BPD już będzie można poznać, także czekam jak na zbawienie na ten 9 września .....
 
nie jestem do końca przekonana z tą moją teściową 😂
ja też myślę o tych moich wizytach (9.09-gin, 17.09-prenatalne), ale funkcjonować jakoś muszę, teraz jeszcze młody do szkoły :rolleyes: pocieszam się jednym, że jak będę na wizycie u gina to już będzie zaczęty 11 tydzień więc te podstawowe rzeczy typu przezierność karkowa, CRL, BPD już będzie można poznać, także czekam jak na zbawienie na ten 9 września .....
No tak Oskar też idzie do szkoły więc jeszcze zakupy trzeba zrobic😃 u mnie już tylko kilka dni. Mnie już nawet piersi nie bola. Tylko zmęczenie mam i bol podbrzusza i lędźwi. Nie wiem czy to dobrze czy źle.
 
No tak Oskar też idzie do szkoły więc jeszcze zakupy trzeba zrobic😃 u mnie już tylko kilka dni. Mnie już nawet piersi nie bola. Tylko zmęczenie mam i bol podbrzusza i lędźwi. Nie wiem czy to dobrze czy źle.
ja już zakupy do szkoły mam z głowy, tylko buty muszę kupić takie do latania do szkoły ale to w poniedziałek pojadę do galerii z Nikosiem :)
ja też mam zmęczenie, senność popołudniami, dół podbrzusza też przeważnie pod wieczór, piersi też mnie już nie bolą, ogólnie to nie jest moja normalna wydajność, ale z młodym też miałam, w II trymestrze zaczęłam się dobrze czuć
 
reklama
Hej u mnie też się pojawił taki śluz raz.mniej raz więcej ale mam wizytę w czw. usg.Choć na dzisiaj mam tele porade .Do tego doszedl mi brązowy śluz jakby czerwony bardziej brazowy , tylko śluz przy podcieraniu, bielizna czysta i samopoczucieteż ok. Nie ma tego dużo... sladowa ilosc.Oczywiście po tym kolorze śluzu już stres i myślenie więc tym bardziej tele porada konieczna. Ciekawa jestem czy nie wyśle mnie na wizytę ten lekarz pilnie...w sumie czytałam na stronach różne objawy z tym sluzem i na dziś przypadby termin miesiaczki ale u mnie to już ok.8 tydzień. Dziewczyny co o tym myślicie? Niezależnie po godz. 18 mam poradę ale czas mi tak wolno leci ..
I co powiedział lekarz? Jeśli wyoada Ci termin miesiączki to podobno nic groźnego wiele dziewczyn tak ma
 
Do góry