reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

oj można, a ona jest mistrzem, czasem jak coś palnie, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać .... jak usłyszała że jestem w ciąży to palnęła takim tekstem
cytuje "czy myśmy zwariowali z tą ciążą, boże jaka to będzie różnica wieku 10 lat"
chodziło o Nikosia i maluszka ...... jakby głupia baba nie wiedziała że po Nikosiu były 2 ciąże i obie nieudane, nawet Nikoś sie wkurzył i zapytał czy ta babcia Halinka zwariowała :rolleyes2:
od tego momentu nawet nie rozmawiałam z nią, o pojechaniu do niej nie wspomnę .... długo tam mnie nie zobaczy ....

o co chodzi z tym prywatnym forum bo już kolejny raz ktoś o to pyta ?
Nie jesteś sama, chyba prawie każda teściowa taka jest, no może z jakimiś wyjątkami. Moja jeszcze nie wie o ciazy, ale mamy budowę domu od roku i ciągle gada że za duży bo nas dwóch, jakby dobrze wiedziała że cały czas się staramy o dziecko ale, szkoda gadać o nich 😂
 
reklama
Nie jesteś sama, chyba prawie każda teściowa taka jest, no może z jakimiś wyjątkami. Moja jeszcze nie wie o ciazy, ale mamy budowę domu od roku i ciągle gada że za duży bo nas dwóch, jakby dobrze wiedziała że cały czas się staramy o dziecko ale, szkoda gadać o nich 😂
dokładnie, szkoda gadać ....
ja na moją teściówkę mówię Raszpla, pasuje jak ulał 😂
ciekawe jak tam Ania po usg ???
 
Hej. :) W jakim jesteście tygodniu i jak się czujecie aktualnie? Jakie dolegliwości są z Wami?
hej :)
ja 9t2d, ogólnie ok, nic już mnie nie boli, mdłości i wymioty się skończyły, podbrzusze ćmi mnie ale to normalne, jak zaczyna mocniej to biorę nospę, jedynie senność .....
aaaa i wkurza mnie to, że moja wydajność spadła o połowę jeśli chodzi o pracę i zajęcia w domu, przedtem pewnych rzeczy nie odpuściłam, musiały być zrobione i koniec kropka a teraz jak czuję że już jestem padnięta to kładę się i odpoczywam
no i ostatnio zauważyłam że jak długo połażę np. jestem na zakupach w centrum handlowym i chce połazić po galerii po sklepach z ciuchami to mi chodzenie jakoś wolniej idzie, ciągnie mnie podbrzusze, pachwiny, przedtem mąż się śmiał, że ze mną nie lubi chodzić po sklepach bo ja latam jak gęś wyścigowa a teraz zwolniłam obroty 😂
 
U mnie 11 tyd ogólnie dobrze tylko brzuch I ledzwia bola. Senność niesamowita i słaba wydajność w obowiązkach domowych. I mega stres co dalej
 
reklama
Do góry