reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziękuję Wam za dobre słowo... naprawdę tylko Wy wiecie tak naprawde jak dłuży się czas jak teraz mi do tego czw. jest ciężko czekać. Nawet zaczęłam źle się czuć ale sama nie wiem czy to stres czy faktycznie brzuch mnie boli 😔...mężowi nic póki co nie mówię i nikt z rodziny też nie wie więc dobrze że jestem wśród Was ❤
Wiadomo każda z nas się stresuje nawet każdym ukłuciem. Nie stresuj się i poczekaj do wizyty, myśl pozytywnie. Ja od 6 tyg raz w tyg miałam brązowe plamienia, za pierwszym razem jak je dostałam to wszystkiego mi się odechciało i chciałam nawet odłożyć leki bo w mojej głowie było ze to koniec i nie ma sensu, a na wizycie okazało się ze jest ok tylko ze mam krwiaka który się po prostu długo oczyszcza
 
reklama
a ważyłaś się teraz ile masz już kg do przodu ?

ja dopiero mam 17 września, nie wiem jak ja wytrzymam :rolleyes2:

niezły wynik ..... ile Twój syn ma lat ?

tak w ogóle dziewczyny zróbcie sobie suwaczki, będzie wiadomo który ma jaki tydzień ciąży itd. plissss :D
11 lat Oskar tak przybrałam 3 kg😃 mój syn ważył 4200 jak się urodził. Pierwsza ciaza Super przebiegała a potem żadnej nie mogłam utrzymać.
 
Dziękuję Wam za dobre słowo... naprawdę tylko Wy wiecie tak naprawde jak dłuży się czas jak teraz mi do tego czw. jest ciężko czekać. Nawet zaczęłam źle się czuć ale sama nie wiem czy to stres czy faktycznie brzuch mnie boli 😔...mężowi nic póki co nie mówię i nikt z rodziny też nie wie więc dobrze że jestem wśród Was ❤
Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. Lekarz nie powinien stwierdzać potencjalnie pustego jaja na podstawie telewizyty, przecież to zupełnie niepotrzebny stres, a telefonicznie nie ma jak tego ocenić 🙄 krwawienia i plamienia zdarzają się często… Ale mimo to może powiedz mężowi? Będzie Ci lżej, a to tez ważne.
 
Dziękuję Wam za dobre słowo... naprawdę tylko Wy wiecie tak naprawde jak dłuży się czas jak teraz mi do tego czw. jest ciężko czekać. Nawet zaczęłam źle się czuć ale sama nie wiem czy to stres czy faktycznie brzuch mnie boli 😔...mężowi nic póki co nie mówię i nikt z rodziny też nie wie więc dobrze że jestem wśród Was ❤
Na początku też krwawiłam i też myślałam że to koniec i jeszcze jechałam do pracy gdzie nikt o niczym nie wiedział łzy same cisnęły się do oczu pojechałam do lekarza tyd później i wszystko było ok. Teraz też zakuje albo boli mnie brzuch i już najgorsze budzi się w głowie. Też jestem z tym sama bo po 6 poronieniach nikomu nigdy o tym nie mówiłam. Dlatego też ukrywam ciążę puki nie będę mieć pewności że jest ok. Mój mąż tylko wie. Choć nie wie ile mnie to stresu kosztuje. Głową do góry😃 Dobrze że tu trafiłam można się wygadać. Na zapas się nie denerwować bo to zły doradca.
 
Hej dziewczyny. Długo się nie odzywałam bo bardzo źle znoszę początki ciąży 🙁 nie mam kompletnie energii na nic. Chciałam się zapytać w którym tygodniu macie lub będziecie miały USG prenatalne? Ja się dziś zapisałam i mam 9 września. Będzie to równo 13 tc + 0. Zastanawiam się czy to nie za późno? Moja gin mi powiedziała, że najlepiej między 11 a 13 tc a wszędzie gdzie czytałam piszą, że między 12 a 14 najlepiej. Trochę już zgłupiałam. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie♥️
Tak, mam lepiej z mdłościami, ale energetycznie dalej jestem na solidnych 30% wydajności. A za tydzień wyjeżdżam na staż za granice 😂 mam nadzieje, ze dobije chociaż do 50%, bo zacznie się wtedy drugi trumestr…
Prenatalne mam jutro - będzie dokładnie 12+0 :)
 
Mialam wyczucie lekarz zadzwonił teraz...nie czekał na godz. 18... ale twierdzi że "puste jajo" będzie... jak to określił. Kazał poczekać do czw. Na usg iść zgodnie z zapisanym terminem jeśli nie ma krwawienia, tylko znikomy ślad śluzu. Ale skoro moje usg po 6 tyg. bylo robione i nie było echa zarodka już wtedy to duże prawdopodobieństwo że "puste jajo". Choć opis mam wczesna ciąża dobrze zagnieżdzona. Lekarka mówiła ze sa roznice z OM a usg trzeba powtórzyc usg... nie wiem co mam napisać. Jeszcze mam nadzieję tylko tyle napiszę....
U mnie serduszko było w 7 tyg.
 
11 lat Oskar tak przybrałam 3 kg😃 mój syn ważył 4200 jak się urodził. Pierwsza ciaza Super przebiegała a potem żadnej nie mogłam utrzymać.
ooo, to podobnie jak mój młody :) Nikoś miał 3740 g i 56 cm jak się urodził :)
A jak to ustawić? :p
wchodzisz na stronę www.suwaczki.com
krok po kroku robisz to co tam Ci podpowiada kreator, potem kopiujesz kod (drugi ten BBCode dla for) w sygnaturę (wchodzisz w swój profil na forum, ustawienia i sygnatura)
no i gotowe :)
 
U mnie serduszko było w 7 tyg.
u mnie podobnie 7t4d :)
Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze. Lekarz nie powinien stwierdzać potencjalnie pustego jaja na podstawie telewizyty, przecież to zupełnie niepotrzebny stres, a telefonicznie nie ma jak tego ocenić 🙄 krwawienia i plamienia zdarzają się często… Ale mimo to może powiedz mężowi? Będzie Ci lżej, a to tez ważne.
dla mnie te teleporady to w ogóle pic na wodę, niepotrzebny stres teraz dla Ani, bo co lekarz może stwierdzić bez usg na podstawie rozmowy ??? jak dla mnie nic, plamienia, krwawienia zdarzają się często u kobiet w ciąży i na tej podstawie już wydał opinię i teraz Ania będzie żyła w stresie do czwartku ......
 
reklama
Dokładnie, teleporada u ginekologa a tym bardziej w ciąży jest bez sensu, już powinien powiedzieć żeby zgłosić się na IP i sprawdzić czy ok, a nie tak straszyć
 
Do góry