reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Hej dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Macie racje lekarz na tele poradzie na podstawe opisu usg z 6 tyg. stwierdza skoro nie bylo echa słychać wtedy to juz wie ze bedzie puste jajeczko...kurcze oby sie mylił.Mezowi wszystko opowiedzialam no nie wytrzymałam sama tego dusić wspiera ... tylko mówił żebym tak w pracy niestresowala sie ,to prawda bardzo się stresuje...praca biurowa w domu...ale nerwy na skraju są bo nieraz sa takie dni😔 . Do tego doklada nas syn 6 lat istne zywe srebro... a teraz padalo i padalo wiec w domu siedzial ja pracowalam a on domowe rewolucje robil...Dziś godz.15.15 mam usg przelozylam z czw. proszę kto może trzymajcie ciuki za mnie . Rano byłam na pobraniu beta hcg .Nasza grupa to skarb dla takich jak ja ❤ dziękuję Wam za wsparcie. Miłego dnia życzę wszystkim... i napiszę Wam po południu co i jak u mnie...
 
Hej dzięki dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Macie racje lekarz na tele poradzie na podstawe opisu usg z 6 tyg. stwierdza skoro nie bylo echa słychać wtedy to juz wie ze bedzie puste jajeczko...kurcze oby sie mylił.Mezowi wszystko opowiedzialam no nie wytrzymałam sama tego dusić wspiera ... tylko mówił żebym tak w pracy niestresowala sie ,to prawda bardzo się stresuje...praca biurowa w domu...ale nerwy na skraju są bo nieraz sa takie dni😔 . Do tego doklada nas syn 6 lat istne zywe srebro... a teraz padalo i padalo wiec w domu siedzial ja pracowalam a on domowe rewolucje robil...Dziś godz.15.15 mam usg przelozylam z czw. proszę kto może trzymajcie ciuki za mnie . Rano byłam na pobraniu beta hcg .Nasza grupa to skarb dla takich jak ja ❤ dziękuję Wam za wsparcie. Miłego dnia życzę wszystkim... i napiszę Wam po południu co i jak u mnie...
Trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze! Super, ze udało się przełożyć :)
 
witam :)
ja tradycyjnie na nogach od 4.30, mój pies ma swój rytm dnia, a domownicy swój, ręce mi już opadają na te nocne pobudki .....
ale za to wstawiłam już keksa do piekarnika, spije kawkę i zaraz się biorę za paczki :)
dzisiaj ma nas zaszczycić wizytą teściówka, bardzo mnie to cieszy ..... (żart oczywiście :angry:)
szczególnie po tym jaką głupotę palnęła jak się dowiedziała że jestem w ciąży, to tak mnie wkurza nawet jej głos a teksty to już w ogóle .... :no:
już uprzedziłam męża, że jak znowu coś palnie to nie będę się hamować i tak jej odpyskuje, że do świat Bożego Narodzenia jej nie będę musiała oglądać 😂
Szalone masz te godziny wstawania 😅 ja zaczęłam szybciej zasypiać w ciąży i budzę się o 7:30, i to dla mnie wczesnie ;). Szkoda, że teściowa nieudana - cóż niepozytywnego można powiedzieć na wieść o wnuku?? Strasznie dziwne…
My mówimy teściom w ten weekend, moi rodzice dowiedzieli się w ubiegły :)
 
Dziękuję Ci bardzo kochana za pomoc ❤
Jak juz dziewczyny wspomniały, od kilku dni troszkę mnie tu mniej, bo mam straszne nudności.

Biorę listę dziewczyn chętnych do wątku prywatnego i przekazuję dla Adminki 😊

Proszę tylko o wyrozumiałość, bo troszkę się czeka na dodanie do grupy. Dziewczyny ostatnio czekały około tygodnia.
Czy ja tez bym mogła dołączyć do prywatnej grupy?
 
Szalone masz te godziny wstawania 😅 ja zaczęłam szybciej zasypiać w ciąży i budzę się o 7:30, i to dla mnie wczesnie ;). Szkoda, że teściowa nieudana - cóż niepozytywnego można powiedzieć na wieść o wnuku?? Strasznie dziwne…
My mówimy teściom w ten weekend, moi rodzice dowiedzieli się w ubiegły :)
oj można, a ona jest mistrzem, czasem jak coś palnie, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać .... jak usłyszała że jestem w ciąży to palnęła takim tekstem
cytuje "czy myśmy zwariowali z tą ciążą, boże jaka to będzie różnica wieku 10 lat"
chodziło o Nikosia i maluszka ...... jakby głupia baba nie wiedziała że po Nikosiu były 2 ciąże i obie nieudane, nawet Nikoś sie wkurzył i zapytał czy ta babcia Halinka zwariowała :rolleyes2:
od tego momentu nawet nie rozmawiałam z nią, o pojechaniu do niej nie wspomnę .... długo tam mnie nie zobaczy ....
Czy ja tez bym mogła dołączyć do prywatnej grupy?
o co chodzi z tym prywatnym forum bo już kolejny raz ktoś o to pyta ?
 
reklama
oj można, a ona jest mistrzem, czasem jak coś palnie, to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać .... jak usłyszała że jestem w ciąży to palnęła takim tekstem
cytuje "czy myśmy zwariowali z tą ciążą, boże jaka to będzie różnica wieku 10 lat"
chodziło o Nikosia i maluszka ...... jakby głupia baba nie wiedziała że po Nikosiu były 2 ciąże i obie nieudane, nawet Nikoś sie wkurzył i zapytał czy ta babcia Halinka zwariowała :rolleyes2:
od tego momentu nawet nie rozmawiałam z nią, o pojechaniu do niej nie wspomnę .... długo tam mnie nie zobaczy ....

o co chodzi z tym prywatnym forum bo już kolejny raz ktoś o to pyta ?
Też jestem ciekawa
 
Do góry