reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć wszystkim.
Mogę jeszcze dołączyć do grupy? Termin mam na 27.03.2021r
pewnie :) im nas więcej tym lepiej :)


Witam dziewczyny sobotnio :)
ja już na nogach, nasza suczka o 3.50 w nocy stwierdziła, że już się wyspała i tak się dobijała, żeby ją wypuścić na ogród, że o 4.20 skapitulowałam i wstałam :angry: :szok:
jak tam samopoczucie dzisiaj i jakie plany sobotnie ?
u nas nad morzem ma być w końcu trochę cieplej, może jakiś spacerek :)
dzisiaj muszę skoczyć po zakupy i po galerii chciałam połazić za jakimiś leginsami z wyższym stanem albo spodniami luźniejszymi, bo te moje pomału zaczynają mnie uwierać 😭
 
pewnie :) im nas więcej tym lepiej :)


Witam dziewczyny sobotnio :)
ja już na nogach, nasza suczka o 3.50 w nocy stwierdziła, że już się wyspała i tak się dobijała, żeby ją wypuścić na ogród, że o 4.20 skapitulowałam i wstałam :angry: :szok:
jak tam samopoczucie dzisiaj i jakie plany sobotnie ?
u nas nad morzem ma być w końcu trochę cieplej, może jakiś spacerek :)
dzisiaj muszę skoczyć po zakupy i po galerii chciałam połazić za jakimiś leginsami z wyższym stanem albo spodniami luźniejszymi, bo te moje pomału zaczynają mnie uwierać 😭
Ja od 6 nie śpię, ale mnie budzi toaleta 😂 Ja tez zaczynam powoli myśleć o jakiś zakupach spodniowych, zrobiło się chłodniej a wszystkie moje spodnie 36 w których chodziłam przed ciąża są za małe, wchodzę w 38 ale już jest tak na styk że siedzą dobrze, ale na jak długo 😂
 
Ja od 6 nie śpię, ale mnie budzi toaleta 😂 Ja tez zaczynam powoli myśleć o jakiś zakupach spodniowych, zrobiło się chłodniej a wszystkie moje spodnie 36 w których chodziłam przed ciąża są za małe, wchodzę w 38 ale już jest tak na styk że siedzą dobrze, ale na jak długo 😂
ja to samo nosiłam XS albo S, zależy jaka marka, teraz S ledwo się mieszczę, i już niektóre rzeczy na rozmiar M kupiłam :confused:
 
reklama
Do góry