reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, które straciły kilka ciąż, jesteście niesamowicie silne! Nawet sobie nie wyobrażam co musiałyście przechodzić i czuć kolejny i kolejny raz. Współczuję Wam strasznie i trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy rosły tym razem zdrowo 💪🥰


Dla mnie słodycze mogą nie istnieć. Piękny stan 🥳
Ja miałam odrzucenie od słodyczy do 8tc, teraz mogłabym żyć na słodyczach 🙈😂

Dziewczyny gratuluję wam zdrowych bobaskow ❤️
Mam pytanie, dopadają mnie mdłości ale tylko wieczorami tj od 17 do zaśnięcia 😒
Czy ma tak któraś? 😁 Czy wierzycie w przesady o płci? Bo z tych mdłości teoretycznie powinien być chłopak 🙂
Nie wierzę w przesądy, ale przez pewien czas miałam tylko wieczorne mdłości, później się odmieniło i jest różnie już teraz 😉
 
reklama
Najważniejsze to się nigdy nie poddawać otrzepac się i iść dalej😀 Teraz musi być dobrze od 10 lat nie doczekałam chwili bijacego serca a teraz jak to widziałam to łezka w oku się zakreciła🥰

Super, że wszystko jest w porządku 🥰. Chwila moment i będziesz miała wyczekanego malucha w ramionach 🥰
 
Patpat95 nie ja akurat w przesądy nie wierzę .W ciągu ostatniego tygodnia kilka razy słyszałem od różnych osób że wobec takich czy innych objawów będzie chłopiec A od innej osoby, że na pewno dziewczynka także nikt z nas wróżka nie jest 😉😅 A co do wieczornych mdłości to u mnie co chwilę się zmienia,ale przeważnie mam calutki dzień 🤪
MamaNikodema ja tylko mam w planach przetwory 😉i co dzień przekładam,aż za chwilę przerosna mi cukinie 😶😉

Dziewczyny powiedzcie mi czy też macie widoczne już brzuszki ? Ja 11 tydzień i w ciągu ostatniego bardzo urósł 😎
Tak! Ja tez w 11 tyg. i nagle zaczęłam czuć / zauważyłam odstający brzuch… spodnie jeszcze te same, ale inaczej już siedzę, inaczej się schylam.
 
Zamień słodycze na słodkie owoce może pomoże🙂 Gratuluję siły na przetwory. A co tam robisz ciekawego?
właśnie zjadłam wczoraj kawałek arbuza, 2 nektarynki, a i tak batoniki musiały być :D
z przetworów to robię wszystko co się da bo mam swoje owoce i warzywa z ogrodu :) soki, konfitury, pesta, sałatki obiadowe, pikle, ogórki i cukinie w różnych zalewach :)
teraz obecnie mam wysyp cukinii na ogrodzie i walczę z nimi, już i tak sąsiadkę obdarowałam, teraz mąż mi kupił paprykę i robię takie mixy, cukinia + papryka marynowana w słodko-kwaśnej zalewie z kurkumą :)
dla mojego Nikosia sama robiłam deserki i obiadki w słoiczkach ze swoich owoców i warzyw, w przyszłym roku też będę pewnie robić dla maluszka :)
 
Ostatnia edycja:
Patpat95 nie ja akurat w przesądy nie wierzę .W ciągu ostatniego tygodnia kilka razy słyszałem od różnych osób że wobec takich czy innych objawów będzie chłopiec A od innej osoby, że na pewno dziewczynka także nikt z nas wróżka nie jest 😉😅 A co do wieczornych mdłości to u mnie co chwilę się zmienia,ale przeważnie mam calutki dzień 🤪
MamaNikodema ja tylko mam w planach przetwory 😉i co dzień przekładam,aż za chwilę przerosna mi cukinie 😶😉

Dziewczyny powiedzcie mi czy też macie widoczne już brzuszki ? Ja 11 tydzień i w ciągu ostatniego bardzo urósł 😎
ja w lipcu jak się koszmarnie czułam to nie robiłam prawie nic z cukinek to mi potem takie olbrzymy wyrosły, że tylko na ketchup się nadawały hahahaha :)

Witam dziewczyny czwartkowo, ale pogoda za oknem, leje, szaro, buro i ponuro .... czyżby już koniec lata ?
jak tam samopoczucie ?
 
właśnie zjadłam wczoraj kawałek arbuza, 2 nektarynki, a i tak batoniki musiały być :D
z przetworów to robię wszystko co się da bo mam swoje owoce i warzywa z ogrodu :) soki, konfitury, pesta, sałatki obiadowe, pikle, ogórki i cukinie w różnych zalewach :)
teraz obecnie mam wysyp cukinii na ogrodzie i walczę z nimi, już i tak sąsiadkę obdarowałam, teraz mąż mi kupił paprykę i robię takie mixy, cukinia + papryka marynowana w słodko-kwaśnej zalewie z kurkumą :)
dla mojego Nikosia sama robiłam deserki i obiadki w słoiczkach ze swoich owoców i warzyw, w przyszłym roku też będę pewnie robić dla maluszka :)
Mogę prosić przepisy na deserki i obiadki? Też bym chciała w przyszłości robić 😍
 
ja w lipcu jak się koszmarnie czułam to nie robiłam prawie nic z cukinek to mi potem takie olbrzymy wyrosły, że tylko na ketchup się nadawały hahahaha :)

Witam dziewczyny czwartkowo, ale pogoda za oknem, leje, szaro, buro i ponuro .... czyżby już koniec lata ?
jak tam samopoczucie ?
Dziś wstałam przed 6 bo nie mogłam spać I taka niespokojna jestem. Za swoją cukinie też muszę się zabrać brakuje mi weny twórczej. Ja z centralnej Polski nie pada,ale jest zimno. Za 11 dni idę do lekarza czas mi się dłuży. Kupiła bym sobie usg i codziennie bym sprawdzała czy wszystko ok.😅
 
Dziewczyny gratuluję wam zdrowych bobaskow ❤️
Mam pytanie, dopadają mnie mdłości ale tylko wieczorami tj od 17 do zaśnięcia 😒
Czy ma tak któraś? 😁 Czy wierzycie w przesady o płci? Bo z tych mdłości teoretycznie powinien być chłopak 🙂
Też tak mam.. Nie poranne a właśnie popołudniu i często trzyma aż do spania.
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Jutro mamy 2 wizyte z om bd wychodzil 11 tydzien.
Strach jest coraz wiekszy. Nie wiem czy przespie dzisiejsza noc.
Od okolo tygodnia nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych i to mnie martwi. Nastawiam sie negatywnie.
A tak u mnie brzuszek tez jest juz widoczny. Spodnie nadal te same ale juz coraz ciasniejsze.
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.
Wizyta jutro o 10.
 
Do góry