reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, które straciły kilka ciąż, jesteście niesamowicie silne! Nawet sobie nie wyobrażam co musiałyście przechodzić i czuć kolejny i kolejny raz. Współczuję Wam strasznie i trzymam kciuki, żeby Wasze maluchy rosły tym razem zdrowo 💪🥰


Dla mnie słodycze mogą nie istnieć. Piękny stan 🥳
Ja miałam odrzucenie od słodyczy do 8tc, teraz mogłabym żyć na słodyczach 🙈😂

Dziewczyny gratuluję wam zdrowych bobaskow ❤️
Mam pytanie, dopadają mnie mdłości ale tylko wieczorami tj od 17 do zaśnięcia 😒
Czy ma tak któraś? 😁 Czy wierzycie w przesady o płci? Bo z tych mdłości teoretycznie powinien być chłopak 🙂
Nie wierzę w przesądy, ale przez pewien czas miałam tylko wieczorne mdłości, później się odmieniło i jest różnie już teraz 😉
 
reklama
Najważniejsze to się nigdy nie poddawać otrzepac się i iść dalej😀 Teraz musi być dobrze od 10 lat nie doczekałam chwili bijacego serca a teraz jak to widziałam to łezka w oku się zakreciła🥰

Super, że wszystko jest w porządku 🥰. Chwila moment i będziesz miała wyczekanego malucha w ramionach 🥰
 
Patpat95 nie ja akurat w przesądy nie wierzę .W ciągu ostatniego tygodnia kilka razy słyszałem od różnych osób że wobec takich czy innych objawów będzie chłopiec A od innej osoby, że na pewno dziewczynka także nikt z nas wróżka nie jest 😉😅 A co do wieczornych mdłości to u mnie co chwilę się zmienia,ale przeważnie mam calutki dzień 🤪
MamaNikodema ja tylko mam w planach przetwory 😉i co dzień przekładam,aż za chwilę przerosna mi cukinie 😶😉

Dziewczyny powiedzcie mi czy też macie widoczne już brzuszki ? Ja 11 tydzień i w ciągu ostatniego bardzo urósł 😎
Tak! Ja tez w 11 tyg. i nagle zaczęłam czuć / zauważyłam odstający brzuch… spodnie jeszcze te same, ale inaczej już siedzę, inaczej się schylam.
 
Zamień słodycze na słodkie owoce może pomoże🙂 Gratuluję siły na przetwory. A co tam robisz ciekawego?
właśnie zjadłam wczoraj kawałek arbuza, 2 nektarynki, a i tak batoniki musiały być :D
z przetworów to robię wszystko co się da bo mam swoje owoce i warzywa z ogrodu :) soki, konfitury, pesta, sałatki obiadowe, pikle, ogórki i cukinie w różnych zalewach :)
teraz obecnie mam wysyp cukinii na ogrodzie i walczę z nimi, już i tak sąsiadkę obdarowałam, teraz mąż mi kupił paprykę i robię takie mixy, cukinia + papryka marynowana w słodko-kwaśnej zalewie z kurkumą :)
dla mojego Nikosia sama robiłam deserki i obiadki w słoiczkach ze swoich owoców i warzyw, w przyszłym roku też będę pewnie robić dla maluszka :)
 
Ostatnia edycja:
Patpat95 nie ja akurat w przesądy nie wierzę .W ciągu ostatniego tygodnia kilka razy słyszałem od różnych osób że wobec takich czy innych objawów będzie chłopiec A od innej osoby, że na pewno dziewczynka także nikt z nas wróżka nie jest 😉😅 A co do wieczornych mdłości to u mnie co chwilę się zmienia,ale przeważnie mam calutki dzień 🤪
MamaNikodema ja tylko mam w planach przetwory 😉i co dzień przekładam,aż za chwilę przerosna mi cukinie 😶😉

Dziewczyny powiedzcie mi czy też macie widoczne już brzuszki ? Ja 11 tydzień i w ciągu ostatniego bardzo urósł 😎
ja w lipcu jak się koszmarnie czułam to nie robiłam prawie nic z cukinek to mi potem takie olbrzymy wyrosły, że tylko na ketchup się nadawały hahahaha :)

Witam dziewczyny czwartkowo, ale pogoda za oknem, leje, szaro, buro i ponuro .... czyżby już koniec lata ?
jak tam samopoczucie ?
 
właśnie zjadłam wczoraj kawałek arbuza, 2 nektarynki, a i tak batoniki musiały być :D
z przetworów to robię wszystko co się da bo mam swoje owoce i warzywa z ogrodu :) soki, konfitury, pesta, sałatki obiadowe, pikle, ogórki i cukinie w różnych zalewach :)
teraz obecnie mam wysyp cukinii na ogrodzie i walczę z nimi, już i tak sąsiadkę obdarowałam, teraz mąż mi kupił paprykę i robię takie mixy, cukinia + papryka marynowana w słodko-kwaśnej zalewie z kurkumą :)
dla mojego Nikosia sama robiłam deserki i obiadki w słoiczkach ze swoich owoców i warzyw, w przyszłym roku też będę pewnie robić dla maluszka :)
Mogę prosić przepisy na deserki i obiadki? Też bym chciała w przyszłości robić 😍
 
ja w lipcu jak się koszmarnie czułam to nie robiłam prawie nic z cukinek to mi potem takie olbrzymy wyrosły, że tylko na ketchup się nadawały hahahaha :)

Witam dziewczyny czwartkowo, ale pogoda za oknem, leje, szaro, buro i ponuro .... czyżby już koniec lata ?
jak tam samopoczucie ?
Dziś wstałam przed 6 bo nie mogłam spać I taka niespokojna jestem. Za swoją cukinie też muszę się zabrać brakuje mi weny twórczej. Ja z centralnej Polski nie pada,ale jest zimno. Za 11 dni idę do lekarza czas mi się dłuży. Kupiła bym sobie usg i codziennie bym sprawdzała czy wszystko ok.😅
 
Dziewczyny gratuluję wam zdrowych bobaskow ❤️
Mam pytanie, dopadają mnie mdłości ale tylko wieczorami tj od 17 do zaśnięcia 😒
Czy ma tak któraś? 😁 Czy wierzycie w przesady o płci? Bo z tych mdłości teoretycznie powinien być chłopak 🙂
Też tak mam.. Nie poranne a właśnie popołudniu i często trzyma aż do spania.
 
reklama
Czesc dziewczyny.
Jutro mamy 2 wizyte z om bd wychodzil 11 tydzien.
Strach jest coraz wiekszy. Nie wiem czy przespie dzisiejsza noc.
Od okolo tygodnia nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych i to mnie martwi. Nastawiam sie negatywnie.
A tak u mnie brzuszek tez jest juz widoczny. Spodnie nadal te same ale juz coraz ciasniejsze.
Dziewczyny trzymajcie za nas kciuki.
Wizyta jutro o 10.
 
Do góry